Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ReVo1996

HD 7850, brak obrazu po instalacji sterownikow.

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupilem dzisiaj karte amd radeon 7850.

Po pierwszej instalacji sterownikow karta wyswietlala obraz, ale nie bylo dostepnej rozdzielczosci full hd, najwyzsza dostepna byla 1600x1200.

Przeinstalowalem sterownik i od tego momentu mam widniejacy napis "out of range".

System to windows 10, karta podpieta do d-sub razem z przejsciowka dvi > dsub.

Sterownik zainstalowany za pomoca ichsiejszego auto detectora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w ogóle nie możesz dostać się do systemu to uruchom tryb VGA. Zaraz po wciśnięciu przycisku power spamuj klawisz F8 i wybierz opcję "Enable low-resolution mode".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W windows 10 tryb awaryjny moge wejsc tylko po 3 nieudanych bootowaniach systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak kiedyś jak w sterownikach karty graficznej ustawiłem nieobsługiwaną rozdzielczość przez mój monitor. Pomogła zmiana rozdziałki w trybie awaryjnym ;) ewentualnie jak nie możesz dostać się do systemu a masz zintegrowaną kartę graficzną to przepnij kabel do integry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam integre na mobo, czyli jak ustawie przykladowo 800x600 na tejze integrze to ta rozdzielczosc zostanie zaadaptowana na karcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz mógł odinstalować stery karty i będziesz mieć dostęp do systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowac sterowniki moge nawet na grafice dedykowanej w trybie awaryjnym, ale w trakcie swiezej instalacji mam out of range i dyntka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze just to be sure sprawdź czy na pewno dobrze podlaczyles zasilanie do karty, mialem taki problem z r9 280x, karta nie wyswietlala obrazu po zainstalowaniu sterownikow i wlasnie zasilanie okazalo sie byc winne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ponownie sterownik i w opcjach ekranu ustawiłem rozdzielczość niestandardową 1920x1080 przy odświeżaniu 60 Hz, lecz te defekty ekranu podczas grania nadal występują.Monitor ma jeszcze wejście DVI-D, może kupno takiego kabla i spięcie monitora z bez adaptera załatwi sprawę.Chociaż z drugiej strony to zawsze korzystałem z tego typu adapterów i nigdy nie było problemów.

Jednak nadal po instalacji nie miałem dostępnej rozdzielczości FHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...