Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dominik125c

Wybór gtx 1080

Rekomendowane odpowiedzi

siemka która z nie referencyjnych 1080 bedzie najlepsza do tego zestawu .

 

1.Dysk Toshiba HDD 2TB SATA III 7200RPM 3,5"

 

2.Zasilacz Corsair 750W Modular 80+ GOLD CP-9020078-EU

 

3.Chłodzenie CPU Be Quiet! Dark Rock PRO 3

 

4.Dysk SSD Crucial MX200 250GB SATA3

 

5.Płyta główna ASRock Z170 Extreme 4, Intel Z170, 4x DDR4, SATA3, USB 3.1, GBLAN, ATX

 

6.Pamięć HyperX Fury DDR4, 16GB(2x8GB), 2666MHz, CL15,

 

7.Aerocool GT-S Biały AEROGTS-WH

 

8.i7-6700k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższe bazowe taktowanie i tym samym najwyższą wydajność oferuje ASUS STRIX-GTX1080-O8G-GAMING

Sam jadę na 2 kartach ASUS`a (AMD HD) i z trwałością wentyli nie ma problemów.

Dopasujesz też do reszty podzespołów bo można zmieniać kolor podświetlenia :P

Janusze marketingu ASUS`a chyba na swoich płytach piszą "Illuminate to dominate" czy coś koło tego :D

Ogólnie karta zapowiada się zacnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że najwyższe parametry ma wyżej wymieniony Strix, do tej pory w innych modelach ich chłodzenie też dawało radę. Co do podświetlenia to chyba nadal nie wiadomo czy będzie opcja wyłączenia, ale z drugiej strony jakie to ma znaczenie, jeśli karta da potężną wydajność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Trollmaker
:E Poczekaj na test evgi bo strix slabo sie podkreca zreszta jest o nim artykul :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zakup EVGA ze względu na super serwis i podejście do klienta thumbup.gif po rejestracji na eu.evga.com masz 3 lata producenta + odpłatnie 5 lub 10 lat - z wymiany gwarancyjnej otrzymujesz nowy towar

Na moje odczucie spokojnie wystarczy 1080 ACX 3.0 - ja taką właśnie wybrałem z wymiany step-up smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem za wersją FTW, posiada fazę 10+2, 8+8 pin 215 power draw, dwa bios chipy, nie ma sensu przepłacać za RGB Asusa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I brak plomby asusuowej, oby tylko te fazy nie piszczały bo zapewne nic nie dadzą w kwestii zwykłego oc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem za wersją FTW, posiada fazę 10+2, 8+8 pin 215 power draw, dwa bios chipy, nie ma sensu przepłacać za RGB Asusa :E

 

Ja nie biorę pod uwagę FTW, bo prawdopodobnie nie będzie bloku wodnego EK, a po za tym miałem do wyboru tylko ACX i Frajer Edyszyn wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ostatnio kupiłem komputer (ale bez karty graficznej). Teraz gdy gtx'y 1080 (nieref., nie chce wersji FE) wchodzą na rynek chce kupić jednego z nich, ale nie mogę się zdecydować. Koszt: obojętne.

 

Asus (ROG Strix + proszę o opinie)

vs

EVGA (który model? + opinie)

vs

MSI (który model? + opinie)

 

 

Proszę o opinie/rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz mnóstwo testów w necie i opinii na tym forum, wykaż trochę inicjatywy.

 

A dlaczego polecają Palita 1080(sam go mam)?

 

Palit 1080 podsumowanie

 

W tym tescie masz wersje Gamerock, wersja Jetstream różni się wyglądem i biosem, który jednak możesz zmienic(jeśli nie wystarczają Ci taktowania i power limit wersji Jetstream).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, którą markę polecacie i dla czego ? Różnice w cennie od 300 do 700 zł a taktowanie +/100, naglądałem sie testow ale koniec koncem nic z nich nie wynika 3 fps roznicy . Prosil bym wiec o pomoc, planuje w ciagu tygodnia zamowic owa karte

 

Tutaj 3 modele miedzy ktorymi sie zastanawiam, szualem testuw tego z chlodzeniem wodnym vs normalne ale musiala by robic je jedna osoba z tym samym zestawem byt porownac temperatury,

 

https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1080-8gb-gddr5x-256-bit-hdmi-dvi-d-3x-dp-box-sea-hawk-x-774532/

 

https://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx1080-8gb-gddr5x-256-bit-dvi-d-2x-hdmi-2x-dp-box-strix-gtx1080-8g-gaming-774535/

 

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-1080-xtreme-gaming-premium-pack-8gb-gddr5-256-bit-dvi-d-hdmi-3x-dp-box-gv-n1080xtreme-8gd-pp-936747/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus wydaje mi sie najlepszy.

Ich chlodzenie cechujd sie dobra kultura pracy i temperatura.

Gigabyte znow w wiekszosci super sie kreca ale co niektorym nie pasuje ze sa glosne.

A takie wodne chlodzenie moze i dobre ale placic tyle kasy sie nie oplaca.

Prawdziwe LC to blok na gpu i cppu oraz reszta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus i kultura pracy :)

Moje typy: msi/palit/evga. Bierz najtanszy albo najlepiej Ci pasujacy, roznice sa minimalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalem sie na zotaca, temat do zamkniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...