Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

longerek

Drukarka ze skanerem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję drukarki ze skanerem do 350zł, chciałbym żeby była tania w eksploatacji i miała tanie tusze. Drukarka nie będzie bardzo eksploatowana, kilkanaście stron na miesiąc nie więcej. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że polecane są urządzenia wielofunkcyjne marki Brother ze względu na bardzo tanie tusze, znalazło się parę dodatkowych stówek, więc mogę dać te 450zł. Polecacie coś takiego ? - Brother Ink Benefit DCP-J100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy przy dłuższym okresie nieużytkowania, będzie jakiś problem z zasychaniem głowicy ? Czy lepiej kupić laserówkę, do takich rzadkich wydruków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 500 zł masz DCP-J562 z WiFi i drukiem dwustronnym, jeśli drukarka będzie podłączona do prądu to nie będzie problemu ( mowa o w/w drukarkach )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 500 zł masz DCP-J562 z WiFi i drukiem dwustronnym, jeśli drukarka będzie podłączona do prądu to nie będzie problemu ( mowa o w/w drukarkach )

 

Coś słabo z dostępnością tej drukarki (po za allegro). Odnośnie prądu, masz na myśli autoczyszczenie głowicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak autoczyszczenie.

 

Ta wersja jest przeznaczona na rynek skandynawski, nie wiem dlaczego, gwarancja producenta obejmuje całą Europę więc nie ma problemu z tym. Poprzednia wersja czyli DCP-J552DW była normalnie dostępna w polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak autoczyszczenie.

 

Ta wersja jest przeznaczona na rynek skandynawski, nie wiem dlaczego, gwarancja producenta obejmuje całą Europę więc nie ma problemu z tym. Poprzednia wersja czyli DCP-J552DW była normalnie dostępna w polsce.

 

a mógłbyś polecić coś podobnej klasy, mam na myśli drukarkę ze skanerem z wifi i funkacją autoczyszczenia głowicy, do 500 zł z tanimi tuszami i bardziej dostępne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam DCP-J552DW ciężko coś innego polecić jak nie znam i nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś coś? Zdecydowanie warto przyjrzeć się brotherom, nie robią problemu z zamiennikami, ja mam swojego prawie 4 lata i śmiga na actisach aż miło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...