Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maniu1000

Jaki program do montażu filmu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w tytule tematu. Jaki program do montażu byście mi polecili.

 

Do tej pory robiłem filmiki w VSDC Free video i owszem, szybko go ogarnąłem lecz potrafi mielić i przy większej ilości obiektów, się zwyczajnie zawiesić - darmowa wersja nie wspiera akceleracji sprzętowej, podobno pełna powinna działać stabilniej... korzystał ktoś z Was kiedyś z pełnej wersji tego programu?

 

Jednak nie wiem czy nie postawić tutaj na popularnego Sony Vegasa, który daje chyba większe możliwości, jak chociażby uzyskanie efektu Sin City - w VSDC czegoś takiego nie odkryłem (szukałem w sieci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak w tytule tematu. Jaki program do montażu byście mi polecili.

 

Do tej pory robiłem filmiki w VSDC Free video i owszem, szybko go ogarnąłem lecz potrafi mielić i przy większej ilości obiektów, się zwyczajnie zawiesić - darmowa wersja nie wspiera akceleracji sprzętowej, podobno pełna powinna działać stabilniej... korzystał ktoś z Was kiedyś z pełnej wersji tego programu?

 

Jednak nie wiem czy nie postawić tutaj na popularnego Sony Vegasa, który daje chyba większe możliwości, jak chociażby uzyskanie efektu Sin City - w VSDC czegoś takiego nie odkryłem (szukałem w sieci).

 

napisz jaką masz konfigurację sprzętu, dokładnie i napisz jakiego rodzaju materiały, projekt i długość Cię interesują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na nazwy tematów w tym dziale, na pierwszej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz jaką masz konfigurację sprzętu, dokładnie i napisz jakiego rodzaju materiały, projekt i długość Cię interesują

https://ark.intel.com/pl/products/69669/Intel-Pentium-Processor-B980-2M-Cache-2_40-GHz

 

Fragmenty z filmów, parę przeróbek z jakimiś małymi efektami jak np. dymki z tekstem, efekty dźwiękowe, wklejenie innej twarzy itp. Chciałbym również wykonać parę scen z użyciem green screenu.

 

Projekt jaki siedzi mi obecnie w głowie myślę, że trwałby tak minimum 30min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że to jakiś laptopik, który mocą szału nie robi, z tego co piszesz to właściwie jeden program i też nie w 100% spełni twoje oczekiwania, hitfilm xpress a do niego masz ignite xpress czyli jakieś 300 efektów dodatkowych.

 

Optymalny byłby After Fx ale nie sądzę, żeby to sensownie działało, hitfilm jest "lżejszy" ... i darmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje. ;)

 

Owszem "laptopik", ale daje radę - to co aktualnie robię i mam w planach nie wymaga wielkich podzespołów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...