Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kosiarz66

[Zamknięty]Co ostatnio kupiliście?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Zauważyłem taki temat na jakimś forum znacie je i postanowiłem założyć podobny na naszym pclabowym, może się troche rozwinie.

 

Więc jeśli ostatnio kupiliście coś do swoich komputerów (lub niekoniecznie) to możecie się tym pochwalić i podzielić wrażeniami. Najlepiej jakbyście dawali link do strony z przedmiotem.

 

No to ja jako pierwszy pochwalę się że kupiłem ostatnio Motherboard -mobo jeszcze inaczej płyta główna.

Mój ostatni zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio nie wiedziałem że był :P

Za to my wiemy jaką piękną płytę główną Ci przysłali. Pewnie same 5-ki masz w szkole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to my wiemy jaką piękną płytę główną Ci przysłali. Pewnie same 5-ki masz w szkole.

Postanowiłem podobny temat założyć lecz widać już był takowy" w śmietniku">,co do "szkoły i 5-tek"

Już dawno z niej wyrosłem i nie chodzę i wszelki sprzęt jak posiadam prywatnie to efekt ciężkiej pracy od co.

 

Skoro już taki post i temat był to znaczy że nie potrzebnie swój zakładałem jeśli modernizacja nie śpi,

to proszę o usuniecie tego tematu z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 kajzerek, salami w plasterkach, ser gouda w plasterkach, keczup i czteropaka piwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu zwykły zestaw kolacyjny, a piwo miałem wziąć sobie jedno żeby wypić przed snem, ale była promocja, więc wziąłem czteropaka. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierś z kurczaka, kajzerki i inne pierdoły. Kogo to obchodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczak, ryz, warzywa bo trzeba dobrze jesc jak chce sie dobrze wygladac a nie jakies kajzerki z kepuczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczak, ryz, warzywa bo trzeba dobrze jesc jak chce sie dobrze wygladac a nie jakies kajzerki z kepuczem

 

Też nie kupuję tych bułek, bo to sama "chemia". Lubię ciemne bułki lub z dodatkami (np. wiejska, ciabata, grillowa), i rogale, ale te lepszej jakości są niestety w cenie chleba. Dobry rogal zaczyna się minimum od 1,6 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie kupuję tych bułek, bo to sama "chemia". Lubię ciemne bułki lub z dodatkami (np. wiejska, ciabata, grillowa), i rogale, ale te lepszej jakości są niestety w cenie chleba. Dobry rogal zaczyna się minimum od 1,6 zł.

Co kto lubi. Ja w sumie ciemne pieczywo też lubię, ale go nie kupuję, bo mi potem siedzi na żołądku i nie mogę spać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupiłem 100 teczke kolorową paczke fajek i 2 piwa i nie wiem teraz co mam zjeść bo bym coś opierdziulił ale nie wiem co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi. Ja w sumie ciemne pieczywo też lubię, ale go nie kupuję, bo mi potem siedzi na żołądku i nie mogę spać. ;)

Bo się nie jest minimum 2 godziny przed snem :D

 

Wczoraj impreza więc dziś tylko zakup płynów z rana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie lubię się najeść bułkami przed spaniem, lepiej wtedy zasypiam. Kompletnie nie ma to wpływu na moją wagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj jem ze 3-4 godziny przed spaniem, czasem nawet więcej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak na moje oko masz coś nie tak z trawieniem, albo twój piekarz używa gresu jako dodatku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur.... kupiłem wczoraj tą seteczke czy 2 pare browców i dzisiaj zdychałem w pracy jak kot cały dzień spocony to chyba nie dla mnie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak na moje oko masz coś nie tak z trawieniem, albo twój piekarz używa gresu jako dodatku ;)

Może i mam coś nie tak, ale to by było dziwne, bo np jak zjem jakąś pizze mrożoną, albo inne tzw. niezdrowe żarcie, to mi nic nie jest. Po białym pieczywie też nie. Czyli wychodzi chyba na to, ze to ciemne pieczywo wcale takie zdrowe nie jest. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Może i mam coś nie tak, ale to by było dziwne, bo np jak zjem jakąś pizze mrożoną, albo inne tzw. niezdrowe żarcie, to mi nic nie jest. Po białym pieczywie też nie. Czyli wychodzi chyba na to, ze to ciemne pieczywo wcale takie zdrowe nie jest. ;)

Co ty gadasz! Gdyby posłuchać tych wszystkich domoroslych dietetyków to wyszłoby, że za 90% zgonów odpowiada białe pieczywo i gluten....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...