Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dynvmo

GTA V

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zwracam się do państwa z prośbą o rozwikłanie mojego problemu :/

Otóż dzisiaj pobrałem Gta V, ustawilem na najnizsze ustawienia gdyz wiem ze moj komputer by nie pociagnal na innych. Wszystko smiga nawet lepiej niz sie spodziewalem.

Problem w tym ze po 5-4 minutach gry zaczynaja spadac fpy i jesli zastopuje gre klikajac esc na 2 min po tej przerwie znowu wszystko powraca do normy ...

http://imgur.com/a/O2m86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź temperatury podzespołów i napisz jakie masz. Może się porostu przegrzewaja i zbija taktowanie.

PS. Ilość ramu jaką posiadasz to trochę malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie jestem jakiś doswiadczony, może to świadczyć mój młody wiek nie przekraczający liczby 16 :P

 

Mógłbyś mi to wytłumaczyć jakoś prościej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje ramu, jaka grafika? Procesor tez nie najszybszy do tej gry...

 

Najslabsza jak sie da, problem w tym ze przez pierwsze 5 minut czuje sie tak jakbym gral na conajmniej 200 fps a potem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj ppm na komputer, zarządzaj, menadżer urządzeń tam wejdź w karty graficzne i podaj model.

Musisz sprawdzić temperatury. Pobierz msi afterburner i zainstaluj razem z Riva Service, tym będziesz umiał to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta i3 nie jest taka zła, jaką masz karte graficzną?

4gb ram do GTA to mało. Przez to mogą być ścinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakiej rady oczekujesz? Masz po prostu za słaby sprzęt do gry w GTA V, nawet na najniższych detalach. Bez czterordzeniowego procesora i minimum 8GB ram szkoda się katować. Ścinki masz dlatego ponieważ plik wymiany czyli pamięć wirtualna na dysku twardym wymienia ciągle dane gry przez to że masz mało fizycznego ram. Nic z tym nie zrobisz poza zmianą sprzętu na nowszy. Kartę graficzną masz z 1GB ram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie da sie na to nic poradzic? Mam grac przez 6 min bez lagow potem przerwa 2 min i znowu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dokupić minimum dodatkowe 4GB ram lub najlepiej 8GB. GTA V to wymagająca gra nawet na najniższych ustawieniach a jak jeszcze karta grafiki ma zaledwie 1GB to niestety....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam się ale sprawdź temperatury. Z tego co raz oglądałem na YouTube to na 4gb da się grać w GTA V. Karta też powinna to pociagnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś masz nie tak z systemem, na twojej konfiguracji w low settings przy rozdz. 1600x900 gra chodzi dość płynnie

może jakieś procesy w tle ci zamulają procesor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrób, to pobierz program HWMonitor. Włącz go i pograj w GTA 5. Jak zaczną się znów spadki, to zminimalizuj grę, zrób screeny temperatur procesora, karty i wrzuć tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...