Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Najnowsze sterowniki do Gigabyte MA790XTA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Poprosiłbym o link bezpośredni na Win7 64. Strona AMD nie reaguje gdy klikam "display results"...

 

No i pytanie czy trzeba coś więcej instalować jak nową płytę główną się zamontowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpotrzebie2017 po 1-sze nie podałeś dokładnego modelu płyty głównej, ale domyślam się, że chodzi o płytę GA-790XTA-UD4 (rev. 1.0). Teraz tak, jakie chcesz sterowniki? Do czego? Audio, LAN, chipset, SATA RAID/AHCI, USB 3.0, BIOSU, czy dodatkowe funkcje jeszcze inne? Tutaj masz linka do wszystkiego i sobie wybierz http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-790xta-ud4_10#support-dl , jeżeli oczywiście ta płyta główna. Czego potrzebujesz po instalacji systemu? Wchodzisz w menadżera urządzeń i tam Ci się wyświetla czego brak... reszta to już Twoja wola i kwestia czy chcesz mieć coś nowszego, czy nie (w sensie najnowszych sterowników). W linku, który Ci podałem wybierasz windows 7 64-bit i wyświetla Ci się lista sterowników. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na stronie Gigabyte są stare jak świat, dlatego potrzeba mi najnowszych, a tych nie mogę znaleźć lub po prostu nie wczytują mi się na stronie AMD. Jakbyś mógł weź znajdź sterowniki chipset - seria 7, win 7 x64 i powinien później wyskoczyć link który jest mi potrzebny :)

 

SATA nie wiem wlasnie, bo dyski mi chodzą w trybie IDE. Raid nie mam na pewno. USB mam, LAN mam, audio raczej stare ale działają bo nowe dziwnym trafem nie mają menadżera realtek na którym można co nie co poustawiać. Ale najważniejsze to najnowsze do chipset i może te SATA.

 

Zgadza się mam tą Gigabyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...