Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lexed

VPS problem

Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu kupiłem vps do którego nie mogę się połączyć. Próbowałem przez systemową aplikacje windows,ale wyskakuje błąd przy putty odpala się konsola, ale po czasie wyrzuca. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z pomocą techniczną firmy, w której tego VPSa wykupiłeś. Skąd mamy wiedzieć, jak ci pomóc, skoro nawet nie powiedziałeś, gdzie ten VPS został wykupiony, ani nawet jaki OS tam jest postawiony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vps był kupiony od osoby prywatnej. mam ip,login i hasło

To zwróć się do tej osoby z pytaniem jak się zalogować.

 

dam jeszcze screena z errora http://prntscr.com/g7kbge

To nic nie mówi, albo mówi wiele. Np, że:

1. Zdalny dostęp do serwera nie jest włączony

2. Zdalny komputer jest wyłączony

3. Zdalny komputer nie jest dostępny w sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Najpierw mówisz coś o Putty, teraz pokazujesz screen z Windowsowego RDP... Wiesz w ogóle, jaki system tam masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lexed prawdopodobnie nic poza loginem, hasłem i adresem nie wie. Może nawet nie ma tam żadnego systemu. Pewnie trzeba go najpierw postawić w panelu administracyjnym (i do tego jest ten user i hasło). No i uruchomić. Ale dopóki autor wątku się nie dowie co i jak, to nie ma co gdybać.

 

PS. A RDP spokojnie można się połączyć z Linuxem :) Tyle, że trzeba najpierw skonfigurować usługę xrdp po stronie VPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...