Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

airborne82

Kupno drukarki atramentowej

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i w sumie panie też ... Jestem na etapie kupna drukarki atramentowej.

Drukarka do wydruków też kolorowych więc mono laser odpada.

Fundusze na drukarke to ok 500 zł. Ważne by miała tez tanie i pojemne tusze zamienniki, więc nie wciskać mi Canonków i HPków za 200 zł gdzie sam koszt tuszy wychodzi sporo ( miałem kiedyś takiego niby fajnego HP a koszt tuszu był nie do zaakceptowania ).

Ostatnio posiadałem Brother DCP J125 i miałbym do tej pory gdyby nie to że w czasie remontu pokoju ją szlag trafił ( za długo trzymałem ją bez podłączenia a jak wiadomo Brother ma funkcje autoczyszczenia na wypadek zaschniecia tuszu , fajna sprawa ).

W sumie przygarnąłbym chętnie znowu Brothera , ba nawet się najbardziej skłaniam ku nim, ale który model ? Jest ich kilka nowych. W tym jeden model ( albo i kilka ) ze stałym zasilaniem tuszu ( coś jak CISS ) .

Rozważałem też kupno używanego DCP J125 - albo innego modelu z tymi samymi tuszami, bo został mi jeszcze jeden pełny komplet tuszy a do tego wiem które tusze zamienniki są dobre do tego modelu. Ale po przemyśleniach zrezygnowałem z używki bo nie mam pewności że nie bedzie zatkanej głowicy.

 

Więc podsumowując - Jaką polecacie drukarke atramentową w funduszach ok 500 zł - wraz z dobrymi, pojemnymi i niedrogimi tuszami zamiennikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS : Zapomniałem dopisać w temacie że wymagane urządzenie wielofunkcyjne ;) czyli też skaner .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na DCP 562DW ,mam poprzedni model czyli 552DW i spisuje się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc . tez szukam drukarki i własnie zastanawiam sie nad DCP 562DW . Czy tam sa tusze które wlewa sie do pojemników? czy mozecie jeszcze polecic jakies drukarki z tuszami dolewanymi?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na DCP 562DW ,mam poprzedni model czyli 552DW i spisuje się świetnie.

Jak ten 552DW są zamienniki do niego? Przez jakiś czas był chyba z nimi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są bez problemu działają, raz się zdarzyło że po zmianie FW drukarki odrzucało zamienniki, ale to już jest naprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem również wybór DCP 562DW to dobra propozycja w tym budżecie,a co do samych zamienników to akurat możemy pomóc w tej kwestii, zajmujemy się tym na co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...