Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kalak

[Zestaw] praca, sporadycznie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Chciałbym poznać opinię ekspertów nt. sklejonego przeze mnie zestawu komputerowego.

 

https://www.morele.net/inventory/info/nfawQG/

 

Ogólny zamysł jest taki, że sprzedaję swój dotychczasowy set za 2500, dokładam drugie tyle i przechodzę na nową generację, która starcza mi na te 7 lat. Ma też być to mój raczej ostatni pecet.

 

Set ma mi służyć do pracy, tj. zabawa przy kodzie, obróbka filmów, ale też lubię sobie pograć w stare dobre mmo czy nowe gierki docierające w moje gusta. Dlatego też wybrałem grafikę 1060 od MSI z 3GB. Sądzę, że kilkaset droższa wersja 6GB to strata każdej złotówki, przynajmniej dla mnie, bo nie kręci mnie każda nowa gra, która muszę za wszelką cenę ograć, a i jakichś dużych wymagań graficznych też nie mam. Zawsze suwak od tekstur może pójść w lewo. Nie wiem też, czy ta obudowa i chłodzenie do procka, którego mam nadzieję podkręcić, to dobry wybór. Jakieś porady? Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strata każdej złotówki to 1060 3 gb za 1150 zł :D

ta karta ma sens ale najtanszy model jak Cie nie rusza zejscie z detali a jak cisza sie liczy to chociaz do palita dual dorzucic kaski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma być ostatni komp na X lat to Ryzen albo czekać na Coffee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram słowa poprzednika, albo brać teraz ryzena 1700 albo czekać na 6 rdzeniowe i7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...