Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zieelony

Windows 7 aktualizacje...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam kolejny problem tym razem z aktualizacjami w Windowsie 7 64bit. Za każdym gdy wyłącze komputer to instalują się jakieś aktualizacje.. Jest to denerwujące bo gdy skończe grać wyłączam komputer to zawsze się coś aktualizuje .. Ostatnio wyszukało mi 130 aktualizacji i zajeło to 4 godziny... W dodatku z każdą aktualizacją coraz bardziej zacina :( Wiem, że można wyłączyć te automatyczne aktualizacje ale czy to bezpieczne? Na innym forum czytałem, że nie powinno się tego wyłączać bo "niby" wprowadzają jakieś poprawki albo naprawiają luki w systemie, ale to troche denerwujące, że gdy wyłączam kompa przez pół nocy instalują się aktualizacje... Jak sądzicie wyłączyć je czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zaktualizuj raz wszystko i spokój, teraz na Windows 7 aktualizacja jest raz na miesiąc (zabezpieczenia) w usługach daj Windows update na reczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że nie próbowałem aktualizować wszystkiego na raz? Na drugi dzień znajdywało kolejne aktualizacje i kolejne i tak w kólko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to masz coś skopane, u mnie teraz nic nie znajduje wszystko jest zaktualizowane. (win7 64 pro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posypało się , miałem tak to skończyło się na postawieniu systemu na nowo . Opcjonalnie wyłącz aktualizacje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zaktualizuj raz wszystko i spokój, teraz na Windows 7 aktualizacja jest raz na miesiąc (zabezpieczenia) w usługach daj Windows update na reczny.

 

W którejś poprawce zabezpieczającej jest irytująca informacja że ma się za dobry procesor do win7 i proszą o zainstalowanie 10.

Tak więc od grudnia nie instalowałem tych zabezpieczeń

 

Jak masz starego win bez sp 1-2 to nie licz że ściągnie ci wszystkie update do m$hit odcina już dawno win7. Ogarnij jakiś system z już zainstalowanymi update ami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście próbowałem obu prg jak jest walnięty windows updater pierwszy nie chce ruszyć a drugi ogólnie nie mógł sobie dać rady z zakończeniem instalacji. Ale próbować można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście próbowałem obu prg jak jest walnięty windows updater pierwszy nie chce ruszyć a drugi ogólnie nie mógł sobie dać rady z zakończeniem instalacji. Ale próbować można

Pierwszy najpierw pobiera aktualizacje (musisz oznaczyć właściwą wersję Windowsa przed rozpoczęciem pobierania), a następnie uruchamiasz instalator z pliku UpdateInstaller.exe (z uprawnieniami administratora), znajdującego się w folderze "Client".

 

PS. Jak nie oznaczyłeś opcji "auto reboot", trzeba ręcznie uruchamiać ponownie komputer oraz sam instalator UpdateInstaller.exe.

Należy powtarzać procedurę tak długo, jak znajduje nowe aktualizacje do zainstalowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tego

http://forum.pclab.pl/topic/1213439-Windows-7-problem-z-update-wieczna-aktualizacja-bez-skutku/page__view__findpost__p__14746132

 

W którejś poprawce zabezpieczającej jest irytująca informacja że ma się za dobry procesor do win7 i proszą o zainstalowanie 10.

Tak więc od grudnia nie instalowałem tych zabezpieczeń

 

Jak masz starego win bez sp 1-2 to nie licz że ściągnie ci wszystkie update do m$hit odcina już dawno win7. Ogarnij jakiś system z już zainstalowanymi update ami

Już dawno zostało to "złamane"

https://github.com/zeffy/wufuc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy najpierw pobiera aktualizacje (musisz oznaczyć właściwą wersję Windowsa przed rozpoczęciem pobierania), a następnie uruchamiasz instalator z pliku UpdateInstaller.exe (z uprawnieniami administratora), znajdującego się w folderze "Client".

 

PS. Jak nie oznaczyłeś opcji "auto reboot", trzeba ręcznie uruchamiać ponownie komputer oraz sam instalator UpdateInstaller.exe.

Należy powtarzać procedurę tak długo, jak znajduje nowe aktualizacje do zainstalowania.

 

Wiem to czytałem multum poradników i nic nie dawało rady ot mój komp uznał że niet i już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kilka miesiecy temu dałem spokój z aktualizacjami. Coś się skopało i system zaczął pożerać cały jeden rdzeń procesora, a żadnych aktualizacji nie umiał znaleźć. Zamiast tego zaktualizowałem antywirusa i firewalla i jakoś żyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...