Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

XezolPL

Fotel dla gracza, jaki wybrać do 650zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu poszukuje na allegro i olx fotela gamingowego, mam kilka pytań:

- tkanina czy eko skóra?

- noname czy firmowy?

 

Znalazłem kilka aukcji które mnie zaciekawiły, ciekaw jestem waszej opinii na ich temat:

http://allegro.pl/fotel-gamingowy-biurowy-race-w-dla-gracza-3-kolory-i6916404941.html

http://allegro.pl/show_item.php?item=6826518873&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

https://www.olx.pl/oferta/sportowy-fotel-biurowy-dla-graczy-z-tkaniny-racer-gtr-CID628-IDmJOsU.html

 

Jeśli wszystkie są gówno warte to jaki polecacie do 650zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne gamingowe przereklamowane fotele.

 

Od siebie polecę polecanego często w tym przedziale cenowym sprawdzonego MARKUSA

 

 

Znalazłem fotel genesis nitro 550 w dobrej cenie ~600 zł, może on byłby lepszy? Co wy widzicie w tym markusie ani to wygodne ani miękkie bez poduszek i brzydkie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden gejmingowy kubeł wygodniejszy nie będzie. Na lato siatka sprawdza się idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lel, po prostu powiedzcie mi ktory z nich najlepszy? Chyba ten genesis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te fotele nie maja nic wspolnego z ergonomią.

Zazwyczaj gównanej jakosci mechanizmy, w których szybko zdycha TILT.

To samo tyczy sie tej niby skóry - zdziera sie i łuszczy. Zdziwie sie jesli wytrzyma 2-3 lata intensywnego uzytkowania. Oparcie nie jest integralna czescia stelaża, tylko trzyma sie na 4 srubkach mocowanych z sidziskiem...

 

Do 500zł zdecydowanie Markus z IKEA. W miare spoko materiały, które nie bede sprawiac problemów. Brak regulacji podłokietników, ale nadrabia 10 letnia gwarancją - gdzie w wyapdku złamania czy czegokolwiek poprostu dostajesz nowy i nikt sie nie babra w januszowanie i naprawy.

 

Gdybym miał wydac 700zł na fotel, dozbierałbym do 1000 i kupił chocby podstawowy model renomowanych marek typu Profim i miał spokoj na lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te fotele nie maja nic wspolnego z ergonomią.

Zazwyczaj gównanej jakosci mechanizmy, w których szybko zdycha TILT.

To samo tyczy sie tej niby skóry - zdziera sie i łuszczy. Zdziwie sie jesli wytrzyma 2-3 lata intensywnego uzytkowania. Oparcie nie jest integralna czescia stelaża, tylko trzyma sie na 4 srubkach mocowanych z sidziskiem...

 

Do 500zł zdecydowanie Markus z IKEA. W miare spoko materiały, które nie bede sprawiac problemów. Brak regulacji podłokietników, ale nadrabia 10 letnia gwarancją - gdzie w wyapdku złamania czy czegokolwiek poprostu dostajesz nowy i nikt sie nie babra w januszowanie i naprawy.

 

Gdybym miał wydac 700zł na fotel, dozbierałbym do 1000 i kupił chocby podstawowy model renomowanych marek typu Profim i miał spokoj na lata.

 

Mowie o fotelach gamingowych więc skończcie z tym gównianym markusem, a używany dxracer z tkaniny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz Nitro 550 za 600 zł to bierz :D

Też go użytkuję od sporego czasu :)

Jeśli się zastanawiasz czy brać z eko skóra czy materiałowy to materiałowy ;)

Eko skóra długo by ci nie wytrzymała na siedzisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz Nitro 550 za 600 zł to bierz :D

Też go użytkuję od sporego czasu :)

Jeśli się zastanawiasz czy brać z eko skóra czy materiałowy to materiałowy ;)

Eko skóra długo by ci nie wytrzymała na siedzisku.

 

Mam do wyboru ten nitro 550 ale on skóra, albo fotel racer gtr za 640 zł albo jakiś używany dxracer bez gwarancji w średnim stanie za 500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru ten nitro 550 ale on skóra, albo fotel racer gtr za 640 zł albo jakiś używany dxracer bez gwarancji w średnim stanie za 500zł

 

Nitro 550 jest materialowy, skóre masz tylko po bokach i z tyłu .

Zaś siedzisko i oparcie jest materiałowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nitro 550 jest materialowy, skóre masz tylko po bokach i z tyłu .

Zaś siedzisko i oparcie jest materiałowe :D

 

ooo, to biorę, dzięki, szkoda tylko że konto na allegro z którego gościu sprzedawał zostało zawieszone, pewnie jakiś oszust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Markus!

 

 

(nic nie wiem w tym temacie, ale instynk stadny to podstawa :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamykam bo spamicie tym gównem (markusem) które jest słabe, niewygodne i niewytrzymałe, dzięki za nitro 550

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co w końcu, kupiłeś Markusa? :lol2:

Też się zastanawiam, co tu brać. Każdy poleca Markusa, ale jest brzydki. Jeżeli żaden gamingowy nie dorównuje, to kupię Markusa (jeszcze te 10 lat gwarancji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie w zasadzie żaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie w zasadzie żaden.

 

A który do 1000 zł mógłbyś polecić? Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem fotel w lokalnym sklepie waldi meble, za 550zł i jak dla mnie spoko bez zbędnego przepłacania.

Ten model: https://waldi-meble.pl/sklep/fotele-obrotowe/2217-krzeslo-obrotowe-delux.html

Właśnie, nie chodzi mi o wygląd, nie jest najważniejsze (w tej chwili mam rozdartą skórę w 10-letnim fotelu :D). Nie wiem, czy ten Markus jest przereklamowane, czy nie. Wydaje mi się, że go testowałem rok temu, ale nie jestem pewny. Ale i tak nie da się testować w 10 minutach siedzenia. Dobry plus dla Ikei, że z nimi nie ma problemu ze zwrotami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie fotela przez opinie na forum jest głupotą. Idź do sklepu, usiądź, obejrzyj, przymierz się i wybierz. Jedyną wskazówkę, którą mogę dać to, żeby środek siedziska i oparcia był z siatki, a tylko boki ze skóry, czy ekoskóry. Jak sobie kupisz całe siedzisko i oparcie bez siatki to całe lato będzie płynął na nim potokiem potu.

 

Ja mam ten z Isk'a i mi wystarczy. https://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/plus/krzeslo-biurowe-billum-czarne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...