Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mrevil2

7700 vs 7500 + xfx rx 470

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o opinie czy przy moim gpu i7 7700 da duzo mocy w porównaniu do i5 7500. widziałem w internecie porównanie tych procesorów w zestawie z co najmniej gtx 1070 a to jest mocniejsza karta niż moja. Czy jest sens pakowania i7 do tego gpu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest sens pakowania lepszego gpu, bo jest bardziej przyszłościowe. Mimo, że gpu może być wąskim gardłem to wydajność będzie na wyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrevil2 nie nie da, w niewielkiej ilości gier będzie wzrost fps w większości nie. i5 7500 jest wystarczającym procesorem do Twojego gpu i grania, oczywiście i7 7700 jest o wiele wyżej taktowany i ma 8 wątków (ale to mniej wykorzystywane obecnie w grach). Także gra nie warta świeczki. Jeśli chcesz naprawdę odczuwalnego wzrostu musisz pomyśleć nad i5 7600K i jego OC oraz co najmniej GTX 1070, w tej chwili nawet GTX 1080, lub i7 z ta karta choć to rozwiązanie jest mniej opłacalne. Natomiast jeśli nie umiesz robić OC to wtedy albo i5 7600 lub i7 7700 przy czy pamiętaj o dodatkowym chłodzeniu CPU. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...