Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xadek

Czy Chłodzenie się zmieści?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry jest to mój pierwszy temat i nie wiem co za bardzo pisać ale chciałbym się was zapytać czy do tej płyty głównej:

 

Płyta Intel DELL OPTIPLEX 760 SFF (jest to micro atx i właśnie tego się boje że nie wejdzie tam)

 

zmieści się to chłodzenie:

 

Silentium Spartan 3 LT HE1012

 

z góry dziękuje za pomoc <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomnij o jakimkolwiek innym chłodzeniu procesora niż fabryczne w tym komputerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... gdybyś kupił to chłodzenie to podwoiłbyś aktualną wartość tego kompa. bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic by nie podwoił, bo chłodzenia by nawet nie zamontował - byłby co najwyżej w plecy przy odsprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że masz rację, miej Bartoszu nieco więcej dystansu do tego, z czym stykasz się w necie. Moje słowa miały jedynie na celu wskazanie, nawet gdyby ten SPC pasował, kolejnego argumentu przemawiającego za bezsensownością pomysłu autora tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dystans dystansem, ale po co robić komuś jakieś nadzieje na podwojenie wartości sprzętu (który nawet nie jest ze sobą kompatybilny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje Ci się, że podwojone zero, to nadal zero, że inwestowanie w kompa, który jest mniej wart niż tania chłodziarka, to absolutny bezsens nawet gdyby ta chłodziarka pasowała? bigsmile.gif

A że nie pasuje i jest więcej warta niż komp, to już podwójny absolutny bezsens.

 

ps Gdzie ja komuś robiłem na coś nadzieje? :brow: Od początku sygnalizowałem, że to nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps Gdzie ja komuś robiłem na coś nadzieje? :brow: Od początku sygnalizowałem, że to nie ma sensu.

nie pamiętasz...

 

Heh... gdybyś kupił to chłodzenie to podwoiłbyś aktualną wartość tego kompa. bigsmile.gif

 

wystarczyło napisać od razu

inwestowanie w kompa, który jest mniej wart niż tania chłodziarka, to absolutny bezsens nawet gdyby ta chłodziarka pasowała

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem liczę na inteligencję rozmówców. Wiesz... mądrej głowie dość dwie słowie. Nie bierz do serca, ale wydaje mi się, że teraz po prostu czepiasz się mnie. Co by nie robić flejma i offtopa, tym bardziej, że uważam Cię za osobę kompetentną i posiadającą wiedzę w zakresie budowy kompów, ze swojej strony kończę tą jałową rozkminę.

 

ps Bardzo nietypowo odczytałeś moje słowa. Tam słowa, choćby przecinka nie było o jakiejkolwiek nadziei na cokolwiek. Nie wiem z czego to wywnioskowałeś, tą nadzieję. scratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... przeczytaj jeszcze raz co napisałeś w poście #3 - bo ja już nie mam pomysłu, jak to odczytujesz, że nie zrobiłeś nikomu nadziei (chyba, że emotikon na końcu ma świadczyć o zastosowanej "przenośni")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...