Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dominicz3k

Problem z windows 10. [czarny ekran/freeze]

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem nie wiem co jest przyczyną tak wiec.

Tydzien temu siedze sobie na google chrome przeglądałem internet nagle wyskoczył komunikat: "Komputer napotkał problem i należy go uruchomić ponownie [...] MEMORY_MANAGEMENT" komputer pracował włączył się i po ok. 30 sekundach na pulpicie ruch myszki włączam przeglądarkę i wyskakuje czarny ekran na 1-2 sekundy potem taki jakby freeze ekranu (jak na zdj nizej) i dalej chyba tak został i trzeba było restartować i znów to samo było za drugim razem potem zrobiłem to co w internecie czyli analiza rejstru (CCLEANER), skanowanie pełne AVG, oczyszczanie dysku, aktualizacja wszystkich sterowników, i windows sprawdził czy RAM jest Ok i wszystko było z nim dobrze.

Dziś wchodze w Google Chrome nowa karta i czarny ekran 1-2 sekundy freeze ekranu i koniec dalej moge korzystać wyłączyłem Chrome właczyłem znów czarny ekran restart odśwież i czarny ekran z Chrome znikł.

Nie wiem gdzie leży problem może karta, ram?

 

PC:

CPU: i5 760 @ 2.80

GPU: r9 270x 2gb dual-x

RAM: 4gb ddr3 goodram 1333

PSU: silentiumpc deus g1 500w

DYSK: hdd 500gb

PŁYTA GŁÓWNA: asus p7h55-m

post-515979-150282587554_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale działa teraz normalnie do tego skakanie ekranu kiedyś wystepowało tak jak tutaj:

tylko że u mnie było to bardzo rzadkie raz na godzinke i to jeden skok.

Co do tej grafiki robiło podobnie jak tam tylko w mniejszym stopniu.

Jeśli to karta to na co zamieniać ale miejmy nadzieje że to nie ona ledwo drugi rok leci u mnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS:

Aktualnie ten problem wystąpił jak już mówiłem 2 razy i to przez chwile i po odśwież było okej czy wymiana jest nagła jak myślicie?

Szukać RX460 będzie raczej równa wydajnościowo co ta R9? I jak tak to w jakiej cenie chyba że macie inne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że problem zaczął się po formacie nigdy wczesniej nie miałem żadnego ale to żadnego bluescreena.

 

Robiłem ten test co gość na filmie:

nic nie wykazało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...