Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Davvvi

Jaka karta graficzna do FullHD.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem niedzielnym graczem i nie mam wymagań,ale chciałbym od czasu pograć sobie w nowe tytuły. Zestaw w sygnaturce.Kwota na dzień dzisiejszy ~500zł. Podpowiecie co się najlepiej sprawdzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1050 w tej cenie - jak najtanszy bo tu nie ma za bardzo czego chlodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 1050, choć w dalszej perspektywie, przy niewielkiej dopłacie, ze względu na 4 GB RAM, lepiej się sprawdzi wersja Ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam za 350 zł kupiłem gta 770 - sądzę, że w pieniądzach w których szukasz karty - nie ma nic innego sensownego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś nie przeraża 230W stary kloc.

Ja tam bym wolał coś nowszego. GTX 1050 będzie w przybliżeniu miał wydajność ~gtx 760. Szczególnie w nowych tytułach, gdzie kepler będzie sobie radził co raz gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że używana może być. Ale 770 to stara konstrukcjai prądożerna. Chcę coś z gwarancją. U mnie komp więcej działa w idlu i niech pobiera jak najmnie prądu. Czyli taka karty spokojnie wystarczy do Full HD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keplera nie ma już sensu brać, GTX 1050 ma wydajność bardziej jak GTX 670, jest szybszy od GTXa 760 czy 950.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W necie znalazłem inf,że gtx 1050Ti jest delikatnie szybszy niż gtx 960. A to by mnie satysfakcjonowało. Już raz wydałem 1500zł na 970 i się tylko nudziła,bo ja potrafię nawet kilka miesięcy nie grać. Bardziej zimą grywam,dlatego chcę kartę przyjazną mojemu portfelowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...