Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cypek26

[Modernizacja]MAX/OPT/GRY/B-OC/CISZA/GRAFIKA/ H87 PERFORMANCE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Aktualny zestaw:

płyta: ASRock H87 Performance

procesor: I5 4570 3,2GHz

GRAFIKA: MSI RADEON R9 270 (chyba padła karta, bo gaśnie ekran w czasie rozruchu Windowsa i działa tylko na awaryjnym uruchomieniu, a po odłączeniu grafiki R9 270, śmiga na integrze bez problemu)

RAM:Crucial Ballistix Sport 8GB (2 x 4GB) 240-Pin DDR3 SDRAM DDR3 1600 Desktop Memory Model BL2KIT51264BA160A-- mam takie dwie kości czyli 8GB

ZASILACZ: CORSAIR VX450 POWERSUPPLY

MONITOR: BENQ GW2760S

System: Windows 7 profesional

 

- Proszę o rozsądną propozycję karty graficznej, która wytrzyma jakiś czas i spisze się w "CS GO" bo w to najczęściej gra mój syn

- Nie chciał bym wydać więcej jak 1300 zł, ale niech cena nie będzie wyznacznikiem, a raczej niech nim będzie rozsądna inwestycja na kilka lat, abym za dwa lata mógł budować nowy sprzęt w oparciu o tę kartę graficzną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To słaby moment sobie Radek wybrał na padnięcie... Krypto wciąż szaleją.

Jak dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby kupno jakiejś taniej 1050ti, do CS'a spokojnie starczy i 2 lata powinna wytrzymać, a przy odsprzedaży wiele nie stracisz. A wraz z nowym kompem nowa karta.

R9 270 możesz spróbować wypiec w piekarniku- poradników jest sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zastanawiałem się nad kupnem czegoś na przetrzymanie. Jednak potwierdza się to co zdążyłem przeczytać w necie, o sztucznie windowanych cenach. Proszę o potwierdzenie, że zaproponowana karta będzie współdziałała z pozostałymi podzespołami. Choć zdrowy rozsądek podpowiada mi, że nie zaproponował byś mi karty gdyby tak nie było, ale będę się czuł pewniej.

Spróbuje moją kartę "wypiec w piekarniku" choć jeszcze nie czytałem co to sformułowanie znaczy. Próbowałem dzwonić do serwisu msi (nie odbierają niestety), dzwoniłem do lokalnych krakowskich firm trudniących się naprawami sprzętu, niestety nikt mi nie pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 9~ minut w 190 stopniach, zdejmij chłodzenie a karte połóż na 4 kulkach z folii aluminiowej, dodatkowo zakryj plastiki i sekcje zasilania warstwą aluminium.

 

Jeśli chodzi o 1050ti to jak najbardziej będzie działać.

Co do zmowy to sie nie wypowiem bo nie mam szklanej kuli i nie wiem co będzie jutro a co dopiero za rok czy dwa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jest promka na lords of the fallen, pytanie mam, ile zajmuje przejscie tej gry, moze nie na 100 procent, no ale raczej tak zaglądając wszędzie i nie będąc zbyt dobrym w soulslikei
    • Odnoszę się do testu AORUS'a https://tftcentral.co.uk/reviews/gigabyte-aorus-fo32u2p Będzie dostępne dla wszystkich do przeczytania za kilka dni ponieważ na obecną chwilę recenzje mogą przeczytać patronaci z early access. I sam się może w końcu przekonasz.   Oni ze sprzętem potwierdzają to co powtarzam już kilka razy - dałem ci nawet kilka wykresów oraz cytat odnośnie HDR z tej recenzji, @MSky7 potwierdza nawet z jego "lux sprzętem" gdy sam zaczął badać temat ale nie wiem czemu cały czas idziesz w zaparte i chowasz głowę w piasek.
    • Mogą być wydane na rozwój firm, które na tym eksporcie zarabiają, tym samym na tworzenie nowych stanowisk pracy. Opłaca się importować technologię, bo to też rozwój. Import towarów i siedzenie we własnym grajdołku z daną pulą pieniędzy, którą poszerza się wyłącznie przez dodruk prowadzi do wewnętrznej dyktatury ekonomicznej i do zubożenia społeczeństwa. W sumie coraz częściej potwierdza się to co pisałem, że moim zdaniem ekonomiczne poglądy oparte na poglądach Konfederacji to kapitalizm w najgorszej formie skupiający się tylko na dwóch klasach: bogatych i biednych, gdzie biedni będą ekonomicznymi niewolnikami bogatych.  
    • Teoretycznie pozwala Ci to na przenoszenie windowsa na kolejny komputer. Ogólnie przy reinstalacji systemu powinno złapać klucz z płyty głównej, ale dodałbym jego numery przy sprzedaży. Windows 11 na dysk HDD to musi być męczarnia  
    • Jak nie masz spadków poniżej 200 to nie ma tematu ale 75hz w csie to jest dramat + ta gra działa zle na wszelkiej synchronizacji i po prostu bez gra się najlepiej przynajmniej tak było w cs go  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...