Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

denio112

Sporadyczne zacięcia w grach na nowym i wydajnym komputerze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych moim tematem. Otuż od kilku dni spotykam się z sporadycznymi zacięciami w grach na nowym komputerze.

 

Oto specyfikacja:

Procesor: I5-7600k

Karta graficzna: Msi Gtx 1060 gaming X

Pamięć ram:2x4 gb ram Corsair Vengeance

Płyta główna: Msi Z270 Gaming plus

Zasilacz: be quiet system power b8 550w

Chłodzenie procesora: be quiet pure rock

 

Na początku po wgraniu Windows 7 wszystko chodziło płynnie bez zacięć jednak przed wyłączeniem komputera była aktualizacja. Po właczeniu komputera miało nastąpić jej zakończenie jednak 3 razy nie doszło do zakończenia aktualizacji wyskakiwał błąd i aktualizacja była anulowana 3 razy, dopiero po samodzielnym wykonaniu tej czynności komputer został zaaktualizowany. Niestety po włączeniu pc wyświetlał się komunikat mówiący, że procesor został stworzony, aby współpracować z najnowszą wersją systemu windows, czyli windows 10.

Po zaaktualizowaniu systemu do wersji iwindows 10 i zainstalowaniu sterowników, gry zaczęły się zacinać, np przy włączeniu H1Z1 Kotk lub CsGo i wejściu na jakiś serwer gra się ścinała kilka razy na samym początku potem przestawała i ścięcia pojawiały się sporadycznie. Po włączeniu net graph w csgo czyli opcji pokazującej ilość fps var ping itd., mogę wywnioskować, że są spadki fps podczas ścięć, jednak wydaje mi się, że var kliencki też jest tego przyczyną, chociaż nie wiem czy skoki tej wartości do 1 są wystarczające, aby osądzać var kliencki.

 

Na każdą wskazówkę postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...