Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

desmonder

Format pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym sformatowac dysk C jednak nie odpala mi płytka z windowsem. W biosie mam ustawione cdroom jako pierwsze w boot'cie jednak po włączeniu komputera z płytka nic się nie dzieje odpala się jak zawsze. Dodam że komputer ja wykrywa więc nie jest uszkodzona(tak mi się wydaje) Nie da się jej odpalić po starcie komputera jakoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym sformatowac dysk C jednak nie odpala mi płytka z windowsem. W biosie mam ustawione cdroom jako pierwsze w boot'cie jednak po włączeniu komputera z płytka nic się nie dzieje odpala się jak zawsze. Dodam że komputer ja wykrywa więc nie jest uszkodzona(tak mi się wydaje) Nie da się jej odpalić po starcie komputera jakoś?

A co ustawiłeś jako first boot? CD rom? spróbuj ustawić nazwę swojego napędu DVD a nie opcję CD Rom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość wyboru jednorazowego uruchomienia z innego nośnika na swojej płycie głównej (zazwyczaj F12), można też sprobować w ten sposób.

PS. Sprawdź też, czy w BIOSie zapisałeś ustawienia kolejności uruchomienia, a nie wyszedłeś bez zapisywania zmian. Takie rzeczy się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...