Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

truser

Grożenie na forum a policja

Rekomendowane odpowiedzi

Na innym forum wylałem swoje żale względem kobiet, zaznaczając że za ostatnie problemy z laskami się zemszczę tak, że będzie o mnie głośno w tv. Oczywiście żartowałem, ale co niektórzy przyjęli moją wiadomość na serio i zaznaczyli, że zgłoszą mnie na policje.

 

Pytanie, czy mogą mi cokolwiek zrobić? Nikt nie wie czy pisałem na serio, czy sobie żartowałem. Poza tym w żaden sposób nie sprecyzowałem w jaki sposób się zemszczę za nieudane kontakty z dziewczynami. Mogłem mieć na myśli wynajęcie wręczanie kwiatów obcym kobietom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem = Nie mam szans u was, nienawidzę was, zemszczę się, będzie o mnie głośno w tv

 

Ale jedynie żartowałem, poza tym mogłem mieć na myśli rozdawanie kwiatów babkom na mieście, że zainteresują się w mediach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do lekarza od nóg, bo jak to mówią na głowę już za późno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Na innym forum wylałem swoje żale względem kobiet, zaznaczając że za ostatnie problemy z laskami się zemszczę tak, że będzie o mnie głośno w tv. Oczywiście żartowałem, ale co niektórzy przyjęli moją wiadomość na serio i zaznaczyli, że zgłoszą mnie na policje.

 

Pytanie, czy mogą mi cokolwiek zrobić? Nikt nie wie czy pisałem na serio, czy sobie żartowałem. Poza tym w żaden sposób nie sprecyzowałem w jaki sposób się zemszczę za nieudane kontakty z dziewczynami. Mogłem mieć na myśli wynajęcie wręczanie kwiatów obcym kobietom.

O groźby karalne ci nie grozi, ale będą chcieli cię badać, bo może jesteś kolejnym Elliotem Rodgerem.

https://en.wikipedia.org/wiki/2014_Isla_Vista_killings

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą mnie od tak chcieć przebadać. To tylko forum, nikt nie bierze na serio tego co się pisze. W dodatku kto im da uprawnienia? Siłą mnie zabiorą i przebadają? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko forum, nikt nie bierze na serio tego co się pisze.

Nie wypowiadaj się jak nie znasz tematu, groźby w internecie mają taką samą moc jak w twarz, to że napiszesz 5 min później "to tylko żarty lololo" jest bez znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy nieciekawe czasy: terroryzm, weganizm, aborcja. Policji nie trzeba wiele, by zająć się sprawą na poważnie. :) A służby akurat mają uprawnienia, by zabrać Cię siłą do badań i sprawdzić, czy pod pojęciem "kwiatów" nie ukrywasz domowej roboty ładunków wybuchowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań używać internetów jako ścieku na swoją frustrację i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą mnie od tak chcieć przebadać. To tylko forum, nikt nie bierze na serio tego co się pisze. W dodatku kto im da uprawnienia? Siłą mnie zabiorą i przebadają? :)

do wariatkowa na obserwacje zostaniesz wysłany decyzją sądu lub lekarza który wezwany przez policję do interwencji w twojej sprawie orzeknie że świrujesz...

skoro pofolgowałeś sobie na forum że sprawa trafiła do odpowiednich służb to licz się teraz z konsekwencjami cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Nie mogą mnie od tak chcieć przebadać. To tylko forum, nikt nie bierze na serio tego co się pisze. W dodatku kto im da uprawnienia? Siłą mnie zabiorą i przebadają? :)

Pulpit ma rację. Nie masz pojęcia o czym mówisz. Po za tym twórcy masakr też grozili w necie w taki sam sposób jak ty. Nie wiem czy mogą ot tak cię przebadać, ale chcieć cię zbadać jak najbardziej będą chcieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikomu nie groziłem.

 

Napisałem, że zemszczę się i powiedzą o mnie w tv.

 

Mogłem mieć na myśli wręczenie laurek obcym laskom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego co nawyczyniałeś na tym forum, podejrzewam, że regularnie i z premedytacją pijesz wodę. Czyli bezdusznie niszczysz dom wszystkich ryb. MORDERCO. Umieszczenie w zakładzie odosobnienia na obserwację uważam za w pełni uzasadnioną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Przecież nikomu nie groziłem.

 

Napisałem, że zemszczę się i powiedzą o mnie w tv.

 

Mogłem mieć na myśli wręczenie laurek obcym laskom.

O tym cały czas piszemy i właśnie ta nieprzewidywalność jest tym co zmusiło by służby do reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co że to napisałem? Z tego niewiele wynika. Równie dobrze ktoś może napisać - wkurzają mnie blondynki, wezmę nożyczki i obetnę im włosy.

 

To że ktoś coś powie napisze nie znaczy że to zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co że to napisałem? Z tego niewiele wynika. Równie dobrze ktoś może napisać - wkurzają mnie blondynki, wezmę nożyczki i obetnę im włosy.

 

To że ktoś coś powie napisze nie znaczy że to zrobi.

 

A wkurzają Cię ? Może to też trzeba zgłosić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co że to napisałem? Z tego niewiele wynika. Równie dobrze ktoś może napisać - wkurzają mnie blondynki, wezmę nożyczki i obetnę im włosy.

To że ktoś coś powie napisze nie znaczy że to zrobi.

dlatego właśnie pojedziesz na wczasy do tworek.

 

co tak naprawdę próbujesz osiągnąć piszczą o tym tutaj ? zapewnienie że "nie masz się czym przejmować bo nic ci nie zrobią" ?

 

więc dobrze - nie masz się czym przejmować bo nic ci nie zrobią

 

a teraz spakuj bielizne na zmiane i szczoteczkę do zębów, schowaj do szafki w przedpokoju i wróć do tego co robisz normalnie a o całej sprawie zapomnij...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

No i co że to napisałem? Z tego niewiele wynika. Równie dobrze ktoś może napisać - wkurzają mnie blondynki, wezmę nożyczki i obetnę im włosy.

 

To że ktoś coś powie napisze nie znaczy że to zrobi.

Bo akurat czegoś takiego nikt nie weźmie na poważnie. Styl tego co opisałeś tu:

Na innym forum wylałem swoje żale względem kobiet, zaznaczając że za ostatnie problemy z laskami się zemszczę tak, że będzie o mnie głośno w tv.

...oraz tu:

Napisałem = Nie mam szans u was, nienawidzę was, zemszczę się, będzie o mnie głośno w tv

...jest dokładnie w stylu ludzi, którzy potem wyszli i zaczęli strzelać na ulicy. Widziałem kopie wpisów na imagebordach i różnych zamkniętych forach, tego nie ma dużo w sieci, ani nie wygląda na typowy żart. To jest rzadkość, a wiedz, że ja chodzę po forach z kategorii NSWF. To jest dokładnie to co piszą przyszli masowi mordercy. Nie wnikam czy twoje wypowiedzi były świadome pod tym względem, ale jeśli zapukają do ciebie służby to się nie zdziw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś coś powie nie znaczy że tak zrobi mógł żartować. Poza tym nie sprecyzowałem w jaki sposób zemścić.

 

I co wsadzą do aresztu za to że:

 

nikogo nie obraziłem

nikomu nie groziłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem ci już. nie przejmuj się i o całej sprawie zapomnij. asekuracyjne wyczyść pamięć przeglądarki i ciasteczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

To że ktoś coś powie nie znaczy że tak zrobi mógł żartować. Poza tym nie sprecyzowałem w jaki sposób zemścić.

No właśnie. To jest dokładnie tak samo jak ludzie, którzy dopuścili się masakr. Żarty są żartami, ale ty nie zdajesz sobie sprawy z tego jak ekskluzywnie wygląda to co nam tutaj przedstawiłeś. Ty sobie żartujesz, a z twoich tekstów tutaj wynika, że trafiłeś dokładnie w ten konkretny styl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym odizolował świra na rok od społeczeństwa i dobrał odpowiednią terapię lekową

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie na art. 307 KPK szczerbaty.gif

 

Jak zgłoszenie będzie. Dojdzie do uzasadnionych wątpliwości, to jak najbardziej policja może dokonać czynności sprawdzających. Czy tak będzie. Nie wiem, na ile poważnie wezmą te Twoje wypociny i żarty lol2.gif

 

Jakbyś jeszcze nie wiedział, to internet nie jest katalizatorem patologicznych emocji i jak wylewasz swoje kwasy na ogólnodostępnych forach, to możesz komuś zrobić przykrość, a nawet popchnąć go do reakcji.

 

Nie wiem. Weź sobie pamiętnik kup. Jakiś w kwiatki i z jednorożcem i tam opisuj swoje frustracje. Ale koniecznie kup egzemplarz z kłódką, żeby prokurator nie był w stanie go otworzyć szczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gif

 

img_2111578.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...