Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vakoss.

Problem z ładowaniem systemu. Migający podkreślnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dłuższego czasu na komputerze , na dysku fizycznym miałem zainstalowane dwa systemy Ubuntu 14.04 oraz Windows 10, po jakimś czasie z ubuntu były problemy z logowaniem, więc postanowiłem go usunąć. Usunąłem partycje ubuntu programem EaseUS Partition Master, po czym postanowiłem zainstalować inną dystrybucję linuxa tworząc nowe partycje, zainstalowałem system Kali Linux, myślałem, że będę miał problemy z GRUB'em ale normalnie w boot menu bez problemów w pierwszy dzień kiedy zainstalowałem system wybierałem pomiędzy windows 10 a kali do uruchomienia. W drugim dniu chcąc uruchomić system kali wybrałem go z boot menu, a wtedy pojawił się czarny ekran i tylko podkreślnik miga w lewym górnym rogu. Nie da się wtedy nic napisać ani z tego wyjść, trzeba resetować laptopa. Windows 10 uruchamia się bez żadnych problemów błąd pojawia się dopiero wtedy kiedy próbuje uruchomić Kali Linux. Prosiłbym o jak najszybsze i pomocne odpowiedzi. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...