Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kamila666

[Zamknięty]Rasistowskie Google

Rekomendowane odpowiedzi

Google nie jest zainteresowane rasami. Google jest zainteresowane zarabianiem kasiory. To tylko wyniki wyszukiwania, da się nimi manipulować. To nie jedyna "ciekawa" fraza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wpisaniu frazy European people history ukazują się naprawdę ciekawe rzeczy...

a czegoś się spodziewał w lewackiej Europie; historii Rusi Kijowskiej, bitwy pod Grunwaldem? cudu nad Wisła, za kilka lat wyczyny Jana III Sobieskiego będą ocenzurowane jako niepoprawne politycznie, tak lewackie ścierwo zmienia Europę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Po wpisaniu frazy European people history ukazują się naprawdę ciekawe rzeczy...

Hmm? A co chciałeś zobaczyć pod tym hasłem?

 

a czegoś się spodziewał w lewackiej Europie; historii Rusi Kijowskiej, bitwy pod Grunwaldem? cudu nad Wisła, za kilka lat wyczyny Jana III Sobieskiego będą ocenzurowane jako niepoprawne politycznie, tak lewackie ścierwo zmienia Europę

Tak się właśnie manipuluje ciemnymi masami.

To co chciałbyś zobaczyć znajduje się pod właściwym hasłem: "history of europe"

 

 

No, ale wystarczy puścić takie hasło i już bezmyślna masa klepie swoją mantrę o "lewackich ścierwach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wynik złożenia kilku czynników:

1. Google nie uwzględnia kolejności wyrazów

2. Sporo linków prowadzi do stron mających w tytułach różne wariacje "Black people in European history".

3. Nie ma za bardzo stron historycznych o Europie zawierających "white people", zwłaszcza w wysoko punktowanych miejscach (typu tytuł), bo to jest jakby domyślnie oczywiste i nikt tego nie pisze.

I cała tajemnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google nie jest zainteresowane rasami. Google jest zainteresowane zarabianiem kasiory. To tylko wyniki wyszukiwania, da się nimi manipulować. To nie jedyna "ciekawa" fraza.

Bzdury, dużo filmów na prawicowych portalach zostało zablokowanych za pokazywanie prawdy, ograniczenie wypływów finansowych tych kanałów (nie wyświetlanie reklam itd.), wystarczy wspomnieć o uchodźcach, gwałtach czy zamachach terrorystycznych i już możesz zapomnieć o kasie

 

YOUTUBE mówiąc krótko nastawiony jest na multikulti, lekką rozrywkę typy kanały o makijażu, ciuchach, pranki i debilnych pryszczatych nastolatków drących ryja podczas gry w CS, owszem są też ciekawe kanały ale generalnie większość jest dla widzów "Dlaczego ja" "Szkoła" itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Bzdury, dużo filmów na prawicowych portalach zostało zablokowanych za pokazywanie prawdy, ograniczenie wypływów finansowych tych kanałów (nie wyświetlanie reklam itd.), wystarczy wspomnieć o uchodźcach, gwałtach czy zamachach terrorystycznych i już możesz zapomnieć o kasie

Typowe kłamstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm? A co chciałeś zobaczyć pod tym hasłem?

 

 

Tak się właśnie manipuluje ciemnymi masami.

To co chciałbyś zobaczyć znajduje się pod właściwym hasłem: "history of europe"

 

 

No, ale wystarczy puścić takie hasło i już bezmyślna masa klepie swoją mantrę o "lewackich ścierwach".

 

european people history ta i w Europie sami czarni lol, w zasadzie teraz to racja "najnowsza historia nowoczesnej Europy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

european people history ta i w Europie sami czarni lol, w zasadzie teraz to racja "najnowsza historia nowoczesnej Europy"

Żeby zrozumieć o co chodzi musiałbyś w ogóle wiedzieć jak działa google i indeksowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowe kłamstwo.

wracasz doi starej retoryki a wystarczy poklikać po prawicowych kanałach na youtube i samemu się przekonać, jakbyś zaglądał czasem do Atora czy Roli to byś wiedział, wiem wiem tobie nie przystoi ;) tylko TVN, Lisek i zakochany Rysiek z Dzoanną a w ramach rozrywki

swoją drogą straszne maszkary te feministki nie dziwnego że każdy je zlewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

wracasz doi starej retoryki a wystarczy poklikać po prawicowych kanałach na youtube i samemu się przekonać, jakbyś zaglądał czasem do Atora czy Roli to byś wiedział, wiem wiem tobie nie przystoi ;) tylko TVN, Lisek i zakochany Rysiek z Dzoanną a w ramach rozrywki

swoją drogą straszne maszkary te feministki nie dziwnego że każdy je zlewa

Ehe, jasne.

 

 

Znowu dużo słów, zero prawdy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

YOUTUBE mówiąc krótko nastawiony jest na multikulti, lekką rozrywkę typy kanały o makijażu, ciuchach, pranki i debilnych pryszczatych nastolatków drących ryja podczas gry w CS, owszem są też ciekawe kanały ale generalnie większość jest dla widzów "Dlaczego ja" "Szkoła" itp.

 

Na Facebooku też są problemy Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Facebooku też są problemy Mój link

wiem czytałem ale Gordon ze swoimi przydupasami będzie tu wciskał ludziom ciemnotę, całe szczęście jego zasięg i posłuch ograniczony jest do tego forum i zaraza nie rozlewa się do szerszej widowni, niezależne sondaże pokazują jakie mają poparcie społeczne donosiciel Rysiek ledwie 6%, platfusy 21%, dziwi mnie tylko że PSL ma tak wysokie 5% poparcie przecież oni za stołki podali by rękę diabłu

 

tak nawiasem sprawdzałem przed chwilą youtube i kanał "Religia Pokoju" traktujący o wyczynach tak zwanych uchodźców został własnie usunięty z powodu licznych naruszeń praw autorskich co ciekawe typ wklejał kilkusekundowe filmiki z wyczynów nachodźców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

wiem czytałem ale Gordon ze swoimi przydupasami będzie tu wciskał ludziom ciemnotę, całe szczęście jego zasięg i posłuch ograniczony jest do tego forum i zaraza nie rozlewa się do szerszej widowni, niezależne sondaże pokazują jakie mają poparcie społeczne donosiciel Rysiek ledwie 6%, platfusy 21%, dziwi mnie tylko że PSL ma tak wysokie 5% poparcie przecież oni za stołki podali by rękę diabłu

Syndrom oblężonej twierdzy lvl hard.

 

 

 

Niestety - zzarazą jest bezrefleksyjność oraz wiara w to, że "prawdą" są filmiki na YT z podpisami typu: "100% prawdy", "niewygodna prawda", "oni boją się prawdy", "tego nie powiedzą ci w tv".

Jak ktoś w to uwierzy to od razu jest stracony, bo żadnych argumentów nie przyjmie - no chyba że te argumenty będą okraszone takim czymś:

 

uwaga gif

 

cooltext255553064689142.gif

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syndrom oblężonej twierdzy lvl hard.

 

 

 

Niestety - zzarazą jest bezrefleksyjność oraz wiara w to, że "prawdą" są filmiki na YT z podpisami typu: "100% prawdy", "niewygodna prawda", "oni boją się prawdy", "tego nie powiedzą ci w tv".

Jak ktoś w to uwierzy to od razu jest stracony, bo żadnych argumentów nie przyjmie - no chyba że te argumenty będą okraszone takim czymś:

 

uwaga gif

 

cooltext255553064689142.gif

 

 

 

trzeba być nieźle ułomnym, żeby twoje argumenty przyjmować...

 

"bzdura"

"kłamstwo"

 

i to co w poście... istna rzeczowa argumentacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

trzeba być nieźle ułomnym, żeby twoje argumenty przyjmować...

 

"bzdura"

"kłamstwo"

 

i to co w poście... istna rzeczowa argumentacja

Mhm.

 

Wiadomo. Gugiel usuwa PRAWDĘ! Oni nie chcą, żebyś słyszał PRAWDĘ!

LEWACTWO NISZCZY EUROPĘ!

MUSIMY Z NIMI WALCZYĆ

 

To są te wasze wspaniałe argumenty. Jak je kiedyś spróbujecie udowodnić to będę merytorycznie odpowiadał. Dopóki to są tylko puste twierdzenia bez argumentów dopóty w racjonalnym dyskursie wystarczy negować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Xxxx w racjonalnym dyskursie wystarczy negować ;)

 

Czyli nigdy. Chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcale że nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Czyli nigdy. Chyba :)

Dzięki. To chyba mój pierwszy na forum :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm.

 

Wiadomo. Gugiel usuwa PRAWDĘ! Oni nie chcą, żebyś słyszał PRAWDĘ!

LEWACTWO NISZCZY EUROPĘ!

MUSIMY Z NIMI WALCZYĆ

 

To są te wasze wspaniałe argumenty. Jak je kiedyś spróbujecie udowodnić to będę merytorycznie odpowiadał. Dopóki to są tylko puste twierdzenia bez argumentów dopóty w racjonalnym dyskursie wystarczy negować ;)

 

powiedz to rodzinom ofiar ostatnich zamachów które są pokłosiem lewackiej polityki migracyjnej, ale owszem nic się nie stało to tylko incydent, retoryka rodem z tvn-u i innych polskojęzycznych mediów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...