Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hafexo

Dell 15 7537 nie wyłącza się "do końca"

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry.

 

Od jakiegoś czasu mam problem z "niewyłączającym" się laptopem tj - wybieram "Zamknij" w Windowsie, wszystko się normalnie zamyka, ekran gaśnie, klawiatura gaśnie (chociaż nie zawsze). Jednak laptop mimo wszystko dalej tak jakby pracuje na jałowym biegu , przy czym żeby komputera użyć ponownie muszę przytrzymać przycisk zasilania żeby odłączyło zasilanie i dopiero wtedy zacznie działać.

 

Dodam że laptop był już w naprawie po wymianie całej płyty głównej (nie pomogło) - dysku mi nie wymieniali więc tak naprawdę jest bez formata od nowości, więc obstawiam że Windows tak jakby nie daje sygnału do odłączenia zasilania

 

System jaki mam zainstalowany to Windows 7 64bit Ultimate. Laptop oficjalnie co prawda nie ma wsparcia na ten system, ale wczesniej nie miałem z tym problemu żadnego.

 

Czasami zdarza też się że Windows nie chce się wybudzić z uśpienia. Wiem że pewnie format by pomógł i niby planowałem, ale może da radę bez tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...