Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chemik17

Nauka informatyki i keylogger

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Chciałbym zacząć uczyć się informatyki, najlepiej od poziomu gimnazjum, by ogarnąć wszelkie podstawy, później programowanie itp, itd. Chcę prosić o to, by ktoś polecił mi najlepsze podręczniki do nauki w gimnazjum i liceum, bo tak chyba będzie najłatwiej nauczyć się fundamentalnych spraw?

 

Jeszcze jedno pytanie - chciałbym na swoim telefonie zainstalować jakiegoś keyloggera. Najlepiej darmowego, w markecie nie znalazłem nic fajnego, jedynie jakiś shadow, który nie działa, bo go nie aktualizują bodajże i jakiś hidden cam do nagrywania czynności, ale telefon mi się dziwnie zawiesza jak z tego korzystam. Czy ktoś poleci mi jakiegoś keya z nazwy/link (najlepiej free)? Byłbym wdzięczny.

 

Ostatnie pytanie, czy w liceum na profilu rozszerzonym jest jakieś bardziej zaawansowane programowanie? Czy po przerobieniu materiału licealnego można już spokojnie brać się za naukę programowania? Słyszałem, że lepiej uczyć się z anglojęzycznych źródeł, bo w Polsce jest ubogo pod tym względem. Czy to prawda?

 

Z góry dzięki, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci keyloger we własnym telefonie? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programowania możesz zacząć uczyć się już ot tak, żadna bardzo specjalistyczna wiedza nie jest potrzebna. Materiały do Javy/C#/C++ po polsku też jakieś bez większego problemu ogarniesz (inną kwestią jest to od jakiego języka byś chciał zacząć, wg. mnie żaden z wcześniej wymienionych nie jest dobry na początek). Później w zależności czego będziesz potrzebował tego będziesz musiał się nauczyć.

 

Do dokumentacji zdecydowanie preferowany angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Chcę zacząć od samego gimnazjum, bo szczerze to nawet nie znam się na anatomii PC czy podstawowych edytorach tekstu.

 

Mogę prosić o podpowiedź od jakiego zacząć? Angielski znam na poziomie mniej więcej B2/C1 więc powinno wystarczyć.

 

Matt, potrafisz polecić mi jakiś keylogger na androida?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jakiś program nagrywający ekran, ale tak, by mi nie wyskakiwał jak ściągnę tą zakładkę z wi-fi itp. Tak, by działał całkowicie w tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to możliwe że Taskerem udało by się uzyskać pożądany efekt aczkolwiek nic nie zagwarantuje. Anatomia PC nie jest wymagana do programowania a co do pytań od czego zacząć było z milion w dziale programowanie, polecam przejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci keyloger we własnym telefonie? :hmm:

 

Jestem bardziej niż pewny że nie we własnym :E. Bardziej tej drugiej połowy ;):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musisz być facetem, bo intuicja Cię zawiodła. Pewno ktoś kiedyś wpadnie dlaczego chcę kl w swoim telefonie, ale myślę, że nie szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musisz być facetem, bo intuicja Cię zawiodła. Pewno ktoś kiedyś wpadnie dlaczego chcę kl w swoim telefonie, ale myślę, że nie szybko.

W sumie to ja wiem jak taki keylogger zainstalowac, nawet zeby wysylal nam w formie pliku txt ale niestety rowniez ja nie moge sie domyslic dlaczego jest Ci on potrzebny wiec niezbyt pomoge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...