Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pushoon

Karta do 1100 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuje jak najlepszej karty do 1100 zł (maksymalny budżet).

Kupuję ją z myślą głównie o płynnej grze w nowsze tytuły na wysokich ustawieniach, stream oraz sporadycznie rendering. Dlatego też preferowałbym coś ze stajni Nvidii.

Aktualna konfiguracja:

 

Procesor: Intel Core i3 540 2 x 3,07 GHz wyboostowany do 3.8

Grafika: Nvidia Geforce GTS 450 1 GB

Pamięć: 4 x 2 GB DDR3

Płyta główna: Asus P7H55-M PRO

Zasilacz: Chieftec GPS-450AA-101 A (450W)

 

Myślałem o czymś takim: karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz streamować to minimum GTX 1060 6GB, ale przy tej maszynie to chyba sweet dream :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet na tym co mam teraz streamować się da bez większych spadków (przynajmniej csa :lol2: ), chociaż jakość samego streama pozostawia wiele do życzenia. Procesor mogę wymienić jako drugi, bardziej się skupiam na tym, żeby przeznaczyć ten budżet na samą karte. 1050 ti? Macie na myśli konkretnie tą?: karta

 

Edit:

Porównanie wybranej przeze mnie karty a 1050 ti: link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oszalales gtx 1050ti za 940pln :E te karty sie kupuje max do 650pln a nie 300-350pln drozej .druga sprawa to zamiast dokupywac jakies i5 750 duzo lepiej pozbyc sie plyty i procka i kupic i5 2500 + tania plyte glowna.masz tu przykladowa karta https://www.morele.net/karta-graficzna-evga-geforce-gtx-1050-ti-sc-gaming-4gb-gddr5-128-bit-dp-hdmi-dvi-d-box-04g-p4-6253-kr-975464/ chcociaz i tak te cale 1050ti sa z 50-100 dych za drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio za 1149 były jakieś 1060 6gb

 

jak chcesz dać 940 zł za cokolwiek to lepiej kup 970kę za 700-800 zł na gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...