Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

andrzej33113

AMI MS-7728 i5 2400 pięc krotkich sygnałów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem, mianowicie złożyłem komputer z używanych częśći:

 

RAM DDR3 GOODRAM 1333Mhz 2x4GB

GTX 1050 MSI

MS-7728 ver. 2.0

i5 2400

FORTRON 350w

Toshiba 500GB

Zalman T1

 

Problem jest taki że kiedy uruchamiam komputer na ekranie pojawia się logo MEDION i pisze press del to enter i tak dalej, ale komputer łapie freeza na tym ekranie i wydaje 5 krótkich piknięć co według sygnałów biosu AMI mówi błąd procesora, procesor wyjałem, włożyłem jeszcze raz. Piny na płycie głównej są okej, ramy także sprawdzałem po kolei. Nie mam już pomysłłow, nie jestem w stanie załatwić innego procsora na 1155 socket niestety, jakieś porady co robić? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składałem już dwa komputery na tej płycie jedna z i5 2320 i r9 380 i jedna z i3 2100 i gtx 960, tylko z tym mam problem i nie wiem jak poradzić, nie sprawny procesor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na innej jeśli jakąś masz. Te płyty to generalnie loteria i w wielu źródłach się o tym pisze. Co prawda głównym problemem jest kompatybilność z GPU ze stajni AMD ale może są i inne problemy. Nie chce mi się wierzyć żeby płyta generowała jakieś problemy w połączeniu z tym bardzo popularnym prockiem. Obawiam się, że Twoje podejrzenie dotyczące walniętego procesora może być niestety trafne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlozylem stara karte graficzna i o dziwo dziala wszystko wlasnie system aktalizuje ale co z tego jak nie dziala mi ten gtx 1050...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...