Skocz do zawartości
Luqart

Age of Empires IV

Rekomendowane odpowiedzi

Grę jakiś czas tworzy Relic (mam obawy, chociaż może DoW3 im nie wyszedł, bo byli zajęci AOE4) i będzie ona wymagać do działania Win10.

Oprócz tego nic więcej nie wiadomo.

 

Na konferencji zostały zapowiedziane nowe edycje dwóch pozostałych gier z serii, czyli: Age of Empires 2 Definitive Edition i Age of Empires 3 Definitive Edition.

Nareszcie będzie porządny remaster dwójki.

 

"Zremasterowana" pierwsza część będzie miała premierę 19 października.

 

 

Szczerze mówiąc jestem w szoku. Myślałem, że zapowiedzą Age of Empires DE na xboxa :D

Przywalili z grubej rury.

Jest szansa na to aby rynek RTS powstał z martwych.

 

Ciekawe ile będzie w tym prawdy.

To bardzo stary obrazek z książeczki jakieś edycji Age of Empires 3.

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, jestem zaskoczony i nie moge sie doczekac :o nie pamietam kiedy ostatnio nie moglem sie doczekac tak jakiejs nowej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, jestem zaskoczony i nie moge sie doczekac :o nie pamietam kiedy ostatnio nie moglem sie doczekac tak jakiejs nowej gry :)

Tak, samo.

Miałem dreszcze jak to zapowiadali.

Jak dla mnie zapowiedź AOE 4 i AOE2 DE przyćmiła Xboxa One X.

 

Jutro będą rozdawać klucze do closed bety Age of Empires DE.

Jak ktoś chce zagrać warto się zarejestrować.

 

Na stronie Relica pojawił się temat o AOE IV.

 

Jakieś rok temu Bill Gates odpowiedział na reddicie na pytanie kiedy wydadzą nowe AOE,

I will look into this. How many empires do you need?

Jak widać Bill dał radę :)

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że będzie to klasyczny RTS bez głupiego zajmowania punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość.Zagrywało się kiedyś w 1 i 2 część.

Na trailerze jest nawet Polska :) Może będzie jakaś kampania poświęcona biało czerwonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś argument żeby zainstalować win 10 :P . Zapowiada się super, w 2 i 3 część zagrywałem się latami. Genialna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

Relic = 1000 DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanów rzymskiego imperium muszę rozczarować, akcja gry będzie się dziać w okolicach czasów dzisiejszych (zaczynając od WW1), tak sugeruje trailer jak i tył okładki z 3 części (przy nr 4 były ukazane czasy WW2, a przy 5 przyszłość)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanów rzymskiego imperium muszę rozczarować, akcja gry będzie się dziać w okolicach czasów dzisiejszych (zaczynając od WW1), tak sugeruje trailer jak i tył okładki z 3 części (przy nr 4 były ukazane czasy WW2, a przy 5 przyszłość)

 

Raczej okładka z 3'jki po tylu latach, zdążyła dawno się przedawnić. Szczególnie ze to były plany nieistniejącego już dziś studia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej okładka z 3'jki po tylu latach, zdążyła dawno się przedawnić. Szczególnie ze to były plany nieistniejącego już dziś studia

 

 

Niby tak, ale sam trailer to sugeruje przechodząc przez epoki z poprzedniczek jak i całą narrację, do tego na koniec to zdanie o nowych wyzwaniach (plus kto jak kto ale Relic najlepiej nadaje się do tej tematyki)

Edytowane przez ProTeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale sam trailer to sugeruje przechodząc przez epoki z poprzedniczek jak i całą narrację, do tego na koniec to zdanie o nowych wyzwaniach (plus kto jak kto ale Relic najlepiej nadaje się do tej tematyki)

 

Owszem, ale sugeruje tylko nowe ramy czasowe, a nie konkretnie I/II WŚ jak Ty sugerujesz. Po prostu informacja ze szklanej kuli podana jako fakt ;)

Edytowane przez Nomad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam aż wyjdzie wersja na steam, w zadku mam gry ze sklepu M$ only W10, wtedy się zainteresuję, bo fakt że od AoE III minęło już sporo czasu i czas odświeżyć dobrą serie, najlepsza i tak wg mnie jest AoE II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, powrotu strategii rozgrywającej się z starożytności czy średniowieczu próżno wyczekiwać. To już nie wróci. Obecnie niemal wszystkie RTS-y rozgrywają się w czasach współczesnych / przyszłości. Dobrze, że stare klasyki jeszcze się aż tak nie zestarzały i wciąż dają frajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

Poczekam aż wyjdzie wersja na steam, w zadku mam gry ze sklepu M$ only W10, wtedy się zainteresuję, bo fakt że od AoE III minęło już sporo czasu i czas odświeżyć dobrą serie, najlepsza i tak wg mnie jest AoE II.

 

Ja mam nadzieję, że wersji Steam nigdy nie zobaczymy bo to by oznaczało przynajmniej kilkanaście dodatków DLC biorąc pod uwagę to, że za grę bierze się Relic który dzisiaj jest maszynką do obcinania gier i wydawania ich w DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że wersji Steam nigdy nie zobaczymy bo to by oznaczało przynajmniej kilkanaście dodatków DLC biorąc pod uwagę to, że za grę bierze się Relic który dzisiaj jest maszynką do obcinania gier i wydawania ich w DLC.

 

Będzie napawno, WS to rak który powinno się wyciąć, ja problemu nie widzę, jeżeli gra jest dobra to kupuję ze wszystkimi DLC rok po premierze i koniec.

Windows Store mówię zdecydowane nie.

+1 thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że wersji Steam nigdy nie zobaczymy bo to by oznaczało przynajmniej kilkanaście dodatków DLC biorąc pod uwagę to, że za grę bierze się Relic który dzisiaj jest maszynką do obcinania gier i wydawania ich w DLC.

 

 

co za różnica kto jest producentem skoro to od wydawcy zależy czy będzie 10 free dlc czy 1000 płatnych :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na to aby rynek RTS powstał z martwych.

Było po drodze kilka całkiem dobrych RTS'ów... jak i strategii ogółem i jakoś rynek nie zmartwychwstał.

 

Bardzo lubię AoE i wracam co jakiś czas do 1 i 2 więc wstępnie mnie to cieszy ale... No właśnie o tych ale już wyżej było wystarczająco.

Czekam tylko na jakąś formę mikropłatności. Nawet jak to będzie kosmetyka to srogo się śmiechem zaniosę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napalać się bo robi to Relic. Będzie reskin WH40K, czyli zero micro i macro. Standardowe allin "a" i do przodu... Gimby nie ogarniają takiego micro i macro jak w WC3:TFT/SC ...

Edytowane przez demisen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...