Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bodzio11

Kupię Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak jak w temacie, kupię konto lub sam klucz do Overwatch'a.

Jesteś zainteresowany pisz PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mi by sie nie chcialo tyle bawic, wiedzac ze docelowo i tak ma byc x3d, a zwykly to tylko półśrodek. Poczekam spokojnie na x3d
    • faktycznie, dopiero zwróciłem uwagę na płytę główną z podpisu  ona nie ma wbudowanego moduły TPM, tylko gniazdo  
    • Wow dzięki za wyczerpującą odpowiedz.  Czyli nie zostaje mi nic innego jak ciągnąc przewód do każdej kamery osobno. Jaką markę sprzętu do monitoringu byś polecił? Posiadam budżet do 10tyś, a potrzebuje 7 kamer IP tubowych i jedną obrotową z zoomem, do tego rejestrator i switch.
    • Ja bede robil dwa razy Wpierw zwykły Zen5, a pozniej 3D Ja zawsze daje dobra cene zeby sie pozbyc od reki bez czekania
    • Minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski padł ofiarą oszustwa. Samochód, który kupił za 100 tys. zł, okazał się być podróbką, gdyż ma swojego legalnego „bliźniaka” we Francji. Polityk auto stracił.  Minister zapowiada, że postara się o pilne zmiany legislacyjne w prawie, aby coś takiego nie mogło się już przytrafić (…) —————————- To dla dobra wszystkich Polaków poproszę los jeszcze, dla Pana Gawkowskiego w tym 2024 roku: 1. Aby czekał w kolejce do specjalisty 3 lata. 2. Żeby nie było go stać na mieszkanie, a kredyt jak dostanie aby mial 5% kapitału i 95% odsetek. 3. Aby dostał takie wywindowane rachunki za prąd i ogrzewanie, aby nie móc ich spłacić.  4. Żeby po zatankowaniu pełnego baku paliwa na dystrybutorze pojawił mu się numer telefonu do zapłaty.  5. Aby dostał najniższą krajową pensji i z tego odprowadził 40% podatków i żył od 1-go do 1-go.    Myślę że po takim czymś od nowego roku prawo zmieniło by się diametralnie na lepsze dla nas wszystkich      
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...