Forum PCLab.pl: xiaomi mi5s - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

xiaomi mi5s kupno na gearbest Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   fineash 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 22 Sierpień 2017 - 23:15

Witam, gearbest widze ma celkiem fajne promo - 216 eur za mi5s. Potrzebuje telefonu do 1000zł, po prostu dobrego - pewnie kazdy spelni oczekiwania. Najlepiej niewielki. 5s troche duzy, ale cóż. Prosze o inne madre ( jesli sa ) propozycje w tej cenie, a tymczasem, jak zamowic ów sprzet na gearbescie z polskim menu i paczką omijajaca cło? Slyszalem ze takowe istnieja,cos pirzu o tym mowil. Slabo siedze w telefonach. Pozdrawiam!

https://www.gearbest...2057.html?wid=4

Jest jeszcze wersja mi5s jakaś international..

Ten post był edytowany przez fineash dnia: 22 Sierpień 2017 - 23:41

#2 Użytkownik jest niedostępny   piwot 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2017 - 07:43

Do 1000zł jeśli Ci się uda zamknąć w tej cenie to Mi5S jest najlepszym wyborem.

VAT w tym przypadku i tak dostaniesz, ale GearBest napisze deklaracje w której będzie wartość przedmiotu określona na 50$, zamów DHL to na 90% policzą Ci VAT z tej deklaracji i zapłacisz 107zł, kupując normalną przesyłką prawdopodobnie urząd celny wyśle do Ciebie list z prośbą o przesłanie ss z oferty i potwierdzenie zapłaty, w tedy zapłacisz VAT z całości.

Napisz jeszcze gdzie mieszkasz bo niektóre WER do wszystkiego sie przyczepiają a nawet wracają paczki jeśli nie ma certyfikatu CE.

#3 Użytkownik jest niedostępny   fineash 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2017 - 11:47

Małopolska. Jeszcze widzę że jest coś takiego jak leeco le pro 3. Tylko 5.5 cala. Jak z supportem tego fona i jak sprawuje się nakladka producenta? To sumarycxnie ile mnie wyniesie ten mi5s z gearbestu z dodatkowymi opłatami? A jak wezmę przesyłkę max priority która ponoc omija cło?

Ten post był edytowany przez fineash dnia: 23 Sierpień 2017 - 11:49

#4 Użytkownik jest niedostępny   piwot 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2017 - 11:58

Czyli WER Zabrze, lubią ściągać VAT ale paczek nie cofają.

Poczytaj posty @Petru23 jeśli chcesz się coś dowiedzieć o Leeco.

Pokrótce jeśli chodzi o nakładkę jest całkiem ok, ale jeśli chcesz mieć wszystko w ojczystym języku jest jednak rekomendacja na zmianę ROMu.

Co do ceny to https://www.gearbest...4&lkid=11171702 z kuponem od Pirza https://docs.google....dit?usp=sharing wychodzi 247$ czyli ok 915zł + za VAT ok 100zł, lekko ponad 1000zł wyjdzie na pewno.

Ne ma wysyłki omijające VAT na ten produkt, jeśli jest to nazywa sie priority line

WYSYŁKA PRIORITY LINE JEST JUZ DOSTEPNA Z >CHINA I HK-2"

a tutaj jest HK.

#5 Użytkownik jest niedostępny   Petru23 

• 5`nizza
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2017 - 12:54

Vat naliczają od dokumentów jakie im dostarczasz na potwierdzenie wartości przesyłki wraz z kosztami transportu. Jeżeli nie masz dowodu zakupu, potwierdzenia przelewu to, cytuje "przyjeżdża pan do nas, otwieramy i szacujemy wartość przedmiotu".

W przypadku le może znajdziesz z wysyłka z magazynów niemieckich, czyli fon w kilka dni u Ciebie bez VAT (tak kupiłem le 2, za cool 1 płaciłem VAT).

Co do le 3 pro... Takie wypasniejsze le 2. Super telefon, już po wzięciu w rękę czuć wyż są za jakość niz u większości producentów. Nakładka ok. Wszystko na najwyższym poziomie. Popatrz o YT, forach. Zbiera bardzo dobre opini.
Wsparcie jest i producenta (Ori Romy) oraz ogólne polecznowciowe. Każdy z większych wydawców alternatywnego softu wydał stabilna wersję na le. Xda, 4pda i wiele indyjskich, USA, chińskich, rosyjskich forów.
Jedne z najlepszych dostępnych telefonow. Nie ma się do czego szczególnie przyczepić a argumenty przeciw tu stawiane typu brak pełnego j. polskiego, brak autoryzowanego serwisu i czekanie na ew reklamacje wchinach są śmieszne. "Bo tory były złe". Do koloru też się ktoś przyczepił ;)

Ten post był edytowany przez Petru23 dnia: 23 Sierpień 2017 - 12:56

#6 Użytkownik jest niedostępny   piwot 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2017 - 14:09

Petru, przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post z tego tematu.

Przerobiłem temat już kilka razy, też przez WER zabrze i przy DHL VAT obliczają z deklaracji, a w dzień kiedy paczka ma do nas dotrzeć dostajemy sms z nr konta i kwotą VATu i informacją, że pieniążki można również przygotować i dać kurierowi przy odbiorze.

#7 Użytkownik jest niedostępny   Petru23 

• 5`nizza
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2017 - 14:52

Ale najpierw trafi chyba na wer Warszawa. A oni ode mnie chcieli potwierdzenie przelewu lub dowód zakupu. Deklaracja czy oświadczenie sprzedawcy ich nie interesowało a miałem niby "fv" na MP4 cool 1 za 40$ (nie panietam, na telchina o tym pisałem.). A jak jeszcze jak zadeklarujesz zawartość wraz z wartością przesyłki a kontrolnie ja otworzą i sprawdza to może być nie ciekawie. Nie warto...

Ten post był edytowany przez Petru23 dnia: 23 Sierpień 2017 - 14:55

#8 Użytkownik jest niedostępny   Szczota 

• n00b
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2017 - 14:59

Zobacz postpiwot, o 23 Sierpień 2017 - 15:09, napisał(a):

Petru, przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post z tego tematu.

Przerobiłem temat już kilka razy, też przez WER zabrze i przy DHL VAT obliczają z deklaracji, a w dzień kiedy paczka ma do nas dotrzeć dostajemy sms z nr konta i kwotą VATu i informacją, że pieniążki można również przygotować i dać kurierowi przy odbiorze.

W teorii fajnie brzmi ale mi Gearbest nie chcial zmienic deklaracji i widnialo by 794$. Spieralem sie z nimi dlugo i zwrot kasy poszedl

#9 Użytkownik jest niedostępny   Lartes 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2017 - 15:05

Warto dodać, że na GearBest jest cashback 3% na Givingassistant + ewentualnie 5$ za rejestrację dla nowych użytkowników, którzy nie korzystali jeszcze z Givingassistant. Na Aliexpress jest to z kolei 6%. Aby wypłacić swój zwrot + 5$, należy uzbierać min. 99 centów naliczonych jako cashback z zakupów (przy zakupie telefonu to nie problem).
Poradnik jak się zarejestrować i jak kupować z Givingassistant.

#10 Użytkownik jest niedostępny   Petru23 

• 5`nizza
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2017 - 17:04

Ale też warto dodać, ze gearbest dopiero po promocyjnych cenach ma kinkurencyjne a liexpress. Regularne w gb da wysokie. Le w gb też byli, ale w cenach śmiesznie wysokich. Na promo i tak byli drożsi niż kilka ofert z Ali od pewnych sprzedawców (z setkami aktualnych pozytywnych feedbackow odnośnie le).
Aczkolwiek trzeba przyznać im jedno - gwarancja. Kamera samochodowa się zawiesiła, zrobiłem zdjecie i na jego podstawie zareklamowałem. Kasę zwrócili (kupiłem od nich inna) bez konieczności odsyłania, a "uszkodzona" kamera po jakimś czasie ożyła :)

#11 Użytkownik jest niedostępny   fineash 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2017 - 20:42

Dobra Panowie. Stawiam na to mi5s :) nie kupowałem nigdy na gearbescie/aliexpresie. Jak to dobrze rozegrac zeby zaplacic jak najmniej? Jak wspamnialem, jestem z malopolski. Tzn aktualniew holandii. Ale zamowie do domu. Mam mozliwosc zaplaty kartą w pln, euro czy tez przelewu. Jak najlepiej zaplacic?

#12 Użytkownik jest niedostępny   gramacz 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2017 - 21:00

Chcesz kupić tanio chiński telefon, sprawdzaj kupony i promocje na chińskie telefony
Dziś np Flagowiec Xiaomi MI6 za 1200zł Rewelacyjna cena.

Ten post był edytowany przez gramacz dnia: 23 Sierpień 2017 - 21:01

#13 Użytkownik jest niedostępny   fineash 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2017 - 21:21

Faktycznie. Ale jakosmala znana strona. I nie widze czy byłoby od razu polskie menu

#14 Użytkownik jest niedostępny   Petru23 

• 5`nizza
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2017 - 21:56

Widzę tam promo na cool 1 4/32 za 122$.

Ten post był edytowany przez Petru23 dnia: 23 Sierpień 2017 - 21:57

#15 Użytkownik jest niedostępny   fineash 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2017 - 22:19

nie no, za duze te leeco, 4.7bylobyidealne ale nie ma takiego niestety. Jak z polskim menu w tym mi6? to wersja global? bo nie moge sie doczytac.

#16 Użytkownik jest niedostępny   gramacz 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 24 Sierpień 2017 - 12:26

Zobacz postfineash, o 23 Sierpień 2017 - 21:21, napisał(a):

Faktycznie. Ale jakosmala znana strona. I nie widze czy byłoby od razu polskie menu

mało znana? To sklep z sieci https://www.jd.com/
20 najpopularniejsza strona na świecie , mało znane to jest allegro

#17 Użytkownik jest niedostępny   mett7 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Sierpień 2017 - 13:01

Zobacz postfineash, o 23 Sierpień 2017 - 23:19, napisał(a):

nie no, za duze te leeco, 4.7bylobyidealne ale nie ma takiego niestety. Jak z polskim menu w tym mi6? to wersja global? bo nie moge sie doczytac.

MIUI 8.5.1.0 jest całkiem ok, czasami niektóre mocno zaszyte opcje mogą być nie przetłumaczone na polski.

#18 Użytkownik jest niedostępny   xede 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Sierpień 2017 - 23:07

najlepsza opcja i tak byloby wgranie miui polska

#19 Użytkownik jest niedostępny   fineash 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 17 Wrzesień 2017 - 15:52

Odswieze temat bo mam problem z lokalizacja przesylki,mianowicie gearbest do trackingu podaje strone http://xoms.4px.com/
jednak po wykonaniu captchy, wpisaniu numeru sledzenia nic sie nie dzieje. Pisalem do supportu,ponoc u nich dziala. Jestem teraz w nl, nie działa mi tracking tu, znajomym w pl tez nie ( podalem im nr ), servery proxy tez nie pomagaja. Cos nie tak z ta stronka czy co?

#20 Użytkownik jest niedostępny   gramacz 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 17 Wrzesień 2017 - 19:33

sprawdz na alipaczka, lub na którejś z tych stron https://telchina.pl/...ylki-t2250.html

Strona 1 z 1