Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fineash

xiaomi mi5s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gearbest widze ma celkiem fajne promo - 216 eur za mi5s. Potrzebuje telefonu do 1000zł, po prostu dobrego - pewnie kazdy spelni oczekiwania. Najlepiej niewielki. 5s troche duzy, ale cóż. Prosze o inne madre ( jesli sa ) propozycje w tej cenie, a tymczasem, jak zamowic ów sprzet na gearbescie z polskim menu i paczką omijajaca cło? Slyszalem ze takowe istnieja,cos pirzu o tym mowil. Slabo siedze w telefonach. Pozdrawiam!

 

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_602057.html?wid=4

 

Jest jeszcze wersja mi5s jakaś international..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 1000zł jeśli Ci się uda zamknąć w tej cenie to Mi5S jest najlepszym wyborem.

 

VAT w tym przypadku i tak dostaniesz, ale GearBest napisze deklaracje w której będzie wartość przedmiotu określona na 50$, zamów DHL to na 90% policzą Ci VAT z tej deklaracji i zapłacisz 107zł, kupując normalną przesyłką prawdopodobnie urząd celny wyśle do Ciebie list z prośbą o przesłanie ss z oferty i potwierdzenie zapłaty, w tedy zapłacisz VAT z całości.

 

Napisz jeszcze gdzie mieszkasz bo niektóre WER do wszystkiego sie przyczepiają a nawet wracają paczki jeśli nie ma certyfikatu CE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małopolska. Jeszcze widzę że jest coś takiego jak leeco le pro 3. Tylko 5.5 cala. Jak z supportem tego fona i jak sprawuje się nakladka producenta? To sumarycxnie ile mnie wyniesie ten mi5s z gearbestu z dodatkowymi opłatami? A jak wezmę przesyłkę max priority która ponoc omija cło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli WER Zabrze, lubią ściągać VAT ale paczek nie cofają.

 

Poczytaj posty @Petru23 jeśli chcesz się coś dowiedzieć o Leeco.

 

Pokrótce jeśli chodzi o nakładkę jest całkiem ok, ale jeśli chcesz mieć wszystko w ojczystym języku jest jednak rekomendacja na zmianę ROMu.

 

Co do ceny to https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_706441.html?wid=4&lkid=11171702 z kuponem od Pirza https://docs.google.com/spreadsheets/d/192_PjpWH3JeY4uTFvvQw0DlJopyED7oowryl2DFoJqg/edit?usp=sharing wychodzi 247$ czyli ok 915zł + za VAT ok 100zł, lekko ponad 1000zł wyjdzie na pewno.

 

Ne ma wysyłki omijające VAT na ten produkt, jeśli jest to nazywa sie priority line

WYSYŁKA PRIORITY LINE JEST JUZ DOSTEPNA Z >CHINA I HK-2"

a tutaj jest HK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vat naliczają od dokumentów jakie im dostarczasz na potwierdzenie wartości przesyłki wraz z kosztami transportu. Jeżeli nie masz dowodu zakupu, potwierdzenia przelewu to, cytuje "przyjeżdża pan do nas, otwieramy i szacujemy wartość przedmiotu".

 

W przypadku le może znajdziesz z wysyłka z magazynów niemieckich, czyli fon w kilka dni u Ciebie bez VAT (tak kupiłem le 2, za cool 1 płaciłem VAT).

 

Co do le 3 pro... Takie wypasniejsze le 2. Super telefon, już po wzięciu w rękę czuć wyż są za jakość niz u większości producentów. Nakładka ok. Wszystko na najwyższym poziomie. Popatrz o YT, forach. Zbiera bardzo dobre opini.

Wsparcie jest i producenta (Ori Romy) oraz ogólne polecznowciowe. Każdy z większych wydawców alternatywnego softu wydał stabilna wersję na le. Xda, 4pda i wiele indyjskich, USA, chińskich, rosyjskich forów.

Jedne z najlepszych dostępnych telefonow. Nie ma się do czego szczególnie przyczepić a argumenty przeciw tu stawiane typu brak pełnego j. polskiego, brak autoryzowanego serwisu i czekanie na ew reklamacje wchinach są śmieszne. "Bo tory były złe". Do koloru też się ktoś przyczepił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petru, przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post z tego tematu.

 

Przerobiłem temat już kilka razy, też przez WER zabrze i przy DHL VAT obliczają z deklaracji, a w dzień kiedy paczka ma do nas dotrzeć dostajemy sms z nr konta i kwotą VATu i informacją, że pieniążki można również przygotować i dać kurierowi przy odbiorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale najpierw trafi chyba na wer Warszawa. A oni ode mnie chcieli potwierdzenie przelewu lub dowód zakupu. Deklaracja czy oświadczenie sprzedawcy ich nie interesowało a miałem niby "fv" na MP4 cool 1 za 40$ (nie panietam, na telchina o tym pisałem.). A jak jeszcze jak zadeklarujesz zawartość wraz z wartością przesyłki a kontrolnie ja otworzą i sprawdza to może być nie ciekawie. Nie warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petru, przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post z tego tematu.

 

Przerobiłem temat już kilka razy, też przez WER zabrze i przy DHL VAT obliczają z deklaracji, a w dzień kiedy paczka ma do nas dotrzeć dostajemy sms z nr konta i kwotą VATu i informacją, że pieniążki można również przygotować i dać kurierowi przy odbiorze.

W teorii fajnie brzmi ale mi Gearbest nie chcial zmienic deklaracji i widnialo by 794$. Spieralem sie z nimi dlugo i zwrot kasy poszedl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że na GearBest jest cashback 3% na Givingassistant + ewentualnie 5$ za rejestrację dla nowych użytkowników, którzy nie korzystali jeszcze z Givingassistant. Na Aliexpress jest to z kolei 6%. Aby wypłacić swój zwrot + 5$, należy uzbierać min. 99 centów naliczonych jako cashback z zakupów (przy zakupie telefonu to nie problem).

Poradnik jak się zarejestrować i jak kupować z Givingassistant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale też warto dodać, ze gearbest dopiero po promocyjnych cenach ma kinkurencyjne a liexpress. Regularne w gb da wysokie. Le w gb też byli, ale w cenach śmiesznie wysokich. Na promo i tak byli drożsi niż kilka ofert z Ali od pewnych sprzedawców (z setkami aktualnych pozytywnych feedbackow odnośnie le).

Aczkolwiek trzeba przyznać im jedno - gwarancja. Kamera samochodowa się zawiesiła, zrobiłem zdjecie i na jego podstawie zareklamowałem. Kasę zwrócili (kupiłem od nich inna) bez konieczności odsyłania, a "uszkodzona" kamera po jakimś czasie ożyła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie. Stawiam na to mi5s :) nie kupowałem nigdy na gearbescie/aliexpresie. Jak to dobrze rozegrac zeby zaplacic jak najmniej? Jak wspamnialem, jestem z malopolski. Tzn aktualniew holandii. Ale zamowie do domu. Mam mozliwosc zaplaty kartą w pln, euro czy tez przelewu. Jak najlepiej zaplacic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Ale jakosmala znana strona. I nie widze czy byłoby od razu polskie menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, za duze te leeco, 4.7bylobyidealne ale nie ma takiego niestety. Jak z polskim menu w tym mi6? to wersja global? bo nie moge sie doczytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Ale jakosmala znana strona. I nie widze czy byłoby od razu polskie menu

mało znana? To sklep z sieci https://www.jd.com/

20 najpopularniejsza strona na świecie , mało znane to jest allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, za duze te leeco, 4.7bylobyidealne ale nie ma takiego niestety. Jak z polskim menu w tym mi6? to wersja global? bo nie moge sie doczytac.

MIUI 8.5.1.0 jest całkiem ok, czasami niektóre mocno zaszyte opcje mogą być nie przetłumaczone na polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsza opcja i tak byloby wgranie miui polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswieze temat bo mam problem z lokalizacja przesylki,mianowicie gearbest do trackingu podaje strone http://xoms.4px.com/

jednak po wykonaniu captchy, wpisaniu numeru sledzenia nic sie nie dzieje. Pisalem do supportu,ponoc u nich dziala. Jestem teraz w nl, nie działa mi tracking tu, znajomym w pl tez nie ( podalem im nr ), servery proxy tez nie pomagaja. Cos nie tak z ta stronka czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswiezam. Paczka zostala wyslana 8 wrzesnia. Troche czasu juz minelo i nadal nie ma, pisalem znimi, ogolnie do 8 pazdziernika powinna byc. Zamawialem tez inne rzeczy, powerbanka, szklo etui mibanda. Wszystko doszlo, nawet tym samym przewoznikiem jechało co ta mi5s. Jest sie czego obawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a śledzenia przesyłki nie masz ??? dziwne, wiele rzeczy zamawiałem z Ali, ebay, gear i zawsze dostawałem nr przesyłki do śledzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, oczywiscie ze mam. Tylko ta ich zakichana strona, o dokladnie ta http://xoms.4px.com/ po prostu nie działa. Nie działa ten tracking, wpisuje numery, rozwiazuje captche i nic sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tracking sprawdzaj na alipaczka.pl. Gearbest ma ponownie problemy z PriorityLine i przesyłki docierają w terminie nawet około 6 tygodni. Na pocieszenie dodam że za każde dodatkowe 5dni opóźnienia wysyłki gdy wysyłka trwa ponad przewidywane 30dni kalendarzowych Gearbest refunduje 5% wartości zamówienia na GB wallet (ja dostałem na Paypal).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...