Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wannadie

Brak internetu wifi, brak dostępu poprzez IP routera http://192.168.1.1/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich, po powrocie do domu zostałem przywitany słowami nie ma internetu, mianowicie nie ma go od wczoraj, nie mam zielonego pojęcia co się stało.

Proszę o pomoc. Resetowałem router, a nie potrafię ustawić od nowa sieci w domu, także strzał w kolano. Ustawienia routera nie działają, czyli coś nie tak z adresem IP, przepisuję adres 192.168.1.1 do przeglądarki i nic się nie dzieje, zbyt długi czas oczekiwania na stronę.

post-528272-15034640646808_thumb.jpg

post-528272-15034643741834_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta witryna jest nieosiągalna

 

Serwer 192.168.43.1 potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.

Wypróbuj te rozwiązania:

Sprawdź połączenie

Sprawdź serwer proxy i zaporę sieciową

Uruchom Diagnostykę sieci systemu Windows.

Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio podobne problemy z TP-Linkiem TD-W8961ND. Okazało się, że router sam z siebie zmienił ustawienia, przez co nie działał internet. Również nie mogłem wejść w jego ustawienia, miałem podobny problem jak Ty. Pomogło zresetowanie ustawień do fabrycznych i ponowna konfiguracja sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

192.168.1.1 nie zadziała bo widać że bramę masz na 192.168.43.1 jak ktoś wyżej wspomniał.

Problemem może być to że łączysz się przez WiFi - duża część urządzeń sieciowych blokuje takie połączenia, podłącz się kablem i wtedy spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...