Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

iscar84

Monitor Samsung ls27e390hs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam do sprzedania monitor Samsung ls27e390hs na gwarancji.

Zakupiony 2016 roku ( dokładną datę podam jak wrócę z pracy). Nie zauważyłem żadnych bad pikseli ani żadnych wad na matrycy. Monitor w ciągłym użytkowaniu, sprawuje się bardzo dobrze w pracach biurowych jak również w grach.

Stan techniczny oceniam jako bardzo dobry, może posiadać delikatne rysy na obudowie spowodowane zwykłym czyszczeniem - większych rys nie posiada.

Powód sprzedaży - mój i5 w połączeniu z 1080 czasami nie daje rady w tej rozdzielczości- w zależności od tytułu.

Cena jaka mnie interesuje to 500zł+KW

Więcej informacji udzielę na PW

 

9157602_IMG_20170823_053700.jpg

9157601_IMG_20170823_053736.jpg

 

@ Bulbon

 

W BF1 na niektórych mapach mam spadki fps - widoczne

Mimo ustawień wszystko max i skalowanie obrazu na 200 aby obciążyć kartę są widoczne spadki.

Zastanawiałem się nad i7 ale ceny są śmiesznie wysokie a zmiana na nową podstawkę wiąże się z większymi kosztami a mam ważniejsze priorytety jak ładowanie kasy do komputera

 

@Bulbon

 

No właśnie jest 1080p i teraz procesor nie daje sobie rady a karta się nudzi, z 1070 nie miałem tego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Jak jest w nim rozdzielczość, że Ci 4690k + 1080tka nie daje rady? Bo z tego co widzę po numerze modelu jaki podałeś to tam jest 1080p i 60Hz.

 

@Edit

Ale nadal nie odpowiedziałeś na pytanie - tam jest 1080p 60Hz? Czy to jakiś inny model?

@Down

Cóż, tak właśnie sugeruje. Ale się zastanawiałem czy aby na pewno dobre zdjęcie wrzucił autor, skoro wspomniał, że gtx1080 nie daje rady w grach przy rozdzielczości tego monitora. Dopytuję bo gdyby to była wyższa rozdzielczość to byłbym zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...