Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

konrad1014

ZOTAC GTX 1060 6 gb Mini. Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mini 1060 6GB od Gigabyta i radzi sobie jak należy.

 

Ale zmieniłem chłodzenie, bo miałem w szafce i jest jeszcze lepiej.

 

Ten Zotac mini ma najgorsze chłodzenie z pośród wszystkich mini itx 1060.

 

Gigabyt mini itx ma dwie rury i duży radiator i jego bym polecił, jeżeli chcesz coś właśnie w formacie mini itx.

 

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/geforce-gtx-1060-przeglad-kart-graficznych-dla-komputerow-itx.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś posiada? jak pracuje, radzi sobie w grach?

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLhhbT3oiAysIWz3BnSILaQMD3OGO6gZHk

Tak sobie radzi przy 2100mhz ale ze zmienionym chłodzeniem.

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLhhbT3oiAysK8uRc3B7oegZRHg3UlCA9r

Tak sobie radzi gdy jej zegar jest zablokowany na 1500MHz

 

https://www.youtube.com/watch?v=hIydW8EI65Q&t=1633s

W pascalach najważniejsza jest temperatura i tdp, jak dobrze ustawisz mikrusa to zotac mini na fabrycznym chłodzeniu powinien działać non stop z zegarem boost 1900-1950Mhz bez spadków.

 

Fabryczny wentylator na 40% jest cichy, na 100% to odrzutowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie jest mini :E

 

Najlepsza jest Gigabyte mini itx, bo ma heat pipy i chłodzoną sekcję zasilania.

 

Ile masz kapusty na kartę i jak duża może być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie jest mini :E

 

Najlepsza jest Gigabyte mini itx, bo ma heat pipy i chłodzoną sekcję zasilania.

 

Ile masz kapusty na kartę i jak duża może być ?

 

rozmiar nie ma znaczenia, nie musi być mini podstawowym kryterium jest cena a bardzo zalezy mi na gtx 1060 6 gb , Zotac mini jest najtanszy, maks 1250 zł tyle własnie kosztuje ta która podałem wyżej, tylko to chyba jakoś mało znany model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za 1250 jest Gigabyte GTX 1060 6GB ITX - mam i polecam :) Jest na memkach samsunga i leci na booscie 2100 + memki 9500. I to wszystko na PT 75%

 

https://www.ceneo.pl/46907649#mh=a8E770Ft12008gigabyteVV5DAtEP5sgCLVeH82Oj5CEkyhOQpTqytYmLGQw6qy31e4bltWi_CWoG5mEMcA5gN1eZ8LPJp1HPvJ7DEfcNVvu9gI35v0wV9y54_k3j6JteuIpnM8j-UxWnNlHx5zwL5CnHIg0ADw93iBV1_yCOaLA0wVL9k5G-KOAoxT6aB56syfaQFKoh2rRUdHIZ5iXP0

 

Kupiłem 3 bo chciałem budować koparkę :) Ale juz mi sie nie chce szczerbaty.gif.. Więc jedną sztukę mogę Ci sprzedać za 1200 pln + kw + ew prowizja alle. Kupiona w morele w zeszłym tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam gigabyte i mogę polecić jedynie moja sztuka czasami zagrzechota przy starcie wiatraka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam gigabyte i mogę polecić jedynie moja sztuka czasami zagrzechota przy starcie wiatraka.

 

Grasz w gry na niej ? Jeśli tak to jaki masz procesor i jakie wyniku w poszczególnych grach? ja chce połączyć z i5 7400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Memki Microna - chociaż od razu piszą że lipa ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram, Posiadam i7 4790k narazie gram tylko w 3 gry :) bf1 forza horizon 3 i quake champion wszystkie te gry latają w 60fps :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że posiadam dość małolitrażową obudowę (cooltek U2 - max. długość gpu do 220mm), to po 2 miesiącach z czystym sumieniem mogę ją polecić. Co do innych Itx'ów ma akceptowalną temperaturę i wysoką kulturę pracy. Po przesiadce z referenta R9 270 jestem pozytywnie zaskoczony, jako że te karty mają zbliżony pobór energii to hałas i temperatura poprzedniczki były mało satysfakcjonujące a sama buda po półgodzinnym wygrzewaniu w grach nie tak dawno pełniła funkcje drugiego kaloryfera.

Co do temperatur podam przykład z Bf1:

Standard napięcie ok. 1,04V ~1880/8000MHz - 1350-1400rpm (~75°C)

UV(+lekkie OC) napięcie 0,93V ~1910/9000MHz - 1250-1300rpm (do 71°C)

Co do głośności to po UV była bardzo cichutka, ale też na standardowych ust. nie można jej to odmówić.

Jedynie to w trybie pasywnym podczas śmigania po necie/oglądania filmów wentylatory lubią co jakiś czas się załączać na chwile jak temp. przekroczy 55°C. Co związane jest z charakterystyką wentylacji mojej budy, albo jej brakiem w spoczynku (wyłączony wentylator wydmuchujący, ustawiony w zależności od temperatury gpu).

W grach działa tak jak reszta 1060, podkręca się podobnie ot to nic niezwykłego ten model nie przynosi na tle innych.

Co do gier, to w takim BF1 na mp ten pascal zwyczajnie się dusi z i5 4590 i nachodzi mi myśl aby wymienić go na jakąś i7.

 

W/w post odnosi się do Zotac GeForce GTX 1060 AMP! Edition.

Trochę rozpędziłem się, ale do malców też można go zaliczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...