Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kubafab

Piszczenie w słuchawkach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam słuchawki steelseries siberia 200. kiedy podłącze je do pc piszczą wiecie takie piiiiiii poźniej nagram telefonem. pisczenie jest tylko na pc kiedy podłącze do laptopa,tableta,telefonu nic nie ma. piszczenie jest lekkie na lewej słuchawce i mocne na prawej. miałem słuchawki na usb i nic takiego nie było. teraz mam na jacku i piszczą proszę o pomoc myślę że to przez kartę dźwiękową jednak nie jestem pewny proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proszę o interpunkcję :)

 

Podłącz komputer do listwy zasilającej posiadającej uziemienie. Działające uziemienie.

Źródłem problemów może być też umierający zasilacz. Tak było u mnie. Jeśli prawidłowe uziemienie komputera nie zadziała, warto sprawdzić, czy na innym zasilaczu też będzie ten problem.

Jeśli karta to coś innego niż zwykła integra, podpinamy do integry i sprawdzamy, czy na integrze też piszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zintegrowana karta dźwiękowa tym bardziej w starszym sprzęcie lubi piszczeć, występują zakłócenia na płycie głównej uziemienie nie zawsze jest winą można to sprawdzić czy to przez uziemienie wystarczy że dotknie jedną ręką budowy komputera a drugą np. grzejnik jak przestanie piszczeć to odpowiedź znasz sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listwa z uuziemieniem pomogła lecz nie do końca na lewej słuchawce nie ma nic a na prawej lekkie piszczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz podłączone słuchawki pod przedni panel, podłącz je z tyłu i sprawdź czy problem nadal występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pod tylni bo obudowa jest stara i przednie powodują jakieś tam zwarcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...