Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

N3D

Przeniesienie strony na inny hosting

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w trakcie przenoszenia swojej strony na nowy hosting.

 

Zrobiłem kopię bazy danych, przekopiowałem wszystkie pliki przez FTP, przeparkowałem domenę, zmieniłem DNS-y. Następnie wrzuciłem pliki na nowy serwer i chciałem wgrać bazę danych. Na nowym hoście mam jakiś cPanel i wybrałem tam opcję "myphpadmin", w celu wrzucenia swojej bazy danych. Plik .sql ma ponad 800 mb, a widnieje tam napis "limit: 50 mb". Jak zatem poradzić sobie z tym problemem? Mogę spakować plik .sql Winrarem i pliki mniejsze niż 50 mb wgrywać kolejno?

 

Nawiasem mówiąc, o czymś zapomniałem? Będzie wszystko działać? Ostatni raz takimi rzeczami zajmowałem się z w 2008 i trochę pozapominałem ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze starego serwera mysql możesz od razu wyeksportować do ZIPa (albo spakować już tego co masz). Ew. wrzucić bazę przez FTP, później komendą w konsoli (po SSH jak masz dostęp) zaimportować plik do MySQLa.

Chyba, że w cPanelu jest możliwość zwiększenia rozmiaru importowanego pliku (ustawienia PHP - upload_max_filesize, post_max_size).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a możecie polecić jakiś sensowny i tani hosting, jestem właśnie w trakcie rezygnacji z home.pl, mam w sumie 3 niekomercyjne proste stronki, 3 poczty i ftepa ale jak tak poczytać opinie o tym co w Polsce jest dostępne to wszędzie są problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linuxpl.com - niezawodny i świetne wsparcie, dostęp do DirectAdmina - można sobie samemu wybrać wersję PHP/MySQL bez proszenia się. Nielimitowana ilość DB nawet na najtańszym hostingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linuxpl.com - niezawodny i świetne wsparcie, dostęp do DirectAdmina - można sobie samemu wybrać wersję PHP/MySQL bez proszenia się. Nielimitowana ilość DB nawet na najtańszym hostingu.

 

 

dzięki, właśnie wszystkie domeny/stronki/pocztę przeniosłem i skonfigurowałem, muszę tylko jeszcze backup maili zrobić ale mailstorehome coś nie za bardzo może pobrać wszystko z konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...