Forum PCLab.pl: Divinity: Original Sin II - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (18 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Divinity: Original Sin II PC, temat główny. Premiera: 14 września 2017

#321 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 03 Październik 2018 - 16:00

Eh ja nawet nie mysle o powrocie do Divinity 2. Za duzo gier ;(. Jakbym się roztroił to może miałbym czas . Eh Moze kiedyś...

Ja przeszedłem grę na trudnym poziomie .. Jedynie finałową walke dałem na normal. Bo nie mogłem.. Miałem walkę z tymi bossami (nie bede spojlerował). Idzie dobrze a tu kaput wyłączyli prąd.. Wiec sie wkurwi... i drugim razem juz szło ciezko ale dalej walka i znów brak prądu.. No to powiedziałem sobie a idzcie w cholere.. I przełaczyłem na normal by zobaczyc finałową cut-scenke oraz zakończenie :). Ale ogólnie bardzo ale to bardzo ciezka gra

#322 Użytkownik jest niedostępny   skunRace 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Październik 2018 - 17:35

Zobacz postcrush, o 03 Październik 2018 - 16:54, napisał(a):

Ja sobie chyba teraz właśnie w Definitive pyknę ale bez tworzenia własnej postaci.
Nawet się zastanawiam czy nie wgrać moda żeby zagrać całą 6 na raz. :D
Poziom trudności na maksa i modlić się żeby się nie zbugowało. :E

Też pierwszy raz, czy odświeżasz, bo Definitive ? Cholera teraz mnie będzie męczył ten pomysł z modem na 6 :E

Ten post był edytowany przez skunRace dnia: 03 Październik 2018 - 17:38

#323 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Październik 2018 - 19:16

Grałem na premierę i teraz sobie chyba odświeżę... mimo, że mam sporo innych gier. :E
Nie wiem. Pomijając nawet masę bugów przy premierze i ogólne inne problemy ta gierka ma w sobie to coś, że chce mi się w nią znowu grać. Już od dawna o tym myślałem tylko później po prostu postanowiłem poczekać na DE. ;)

#324 Użytkownik jest niedostępny   skunRace 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Październik 2018 - 08:13

To dopiero rekomendacja ;) Przyznam się, że po masie godzin w pierwszej części, nie skończyłem, strasznie się dłużyła, pamiętam, że wielu na to narzekało, w dodatku jakoś czasu brakowało, kolejne zaległości rosły i przesadziłem chyba wtedy z klasycznymi RPG, bo grałem zaraz po PoE więc odpuściłem, bo tych godzin było za dużo. Teraz mam zamiar polecieć jak z Deadfire, od deski do deski.

Własnie szukałem łopaty pół godziny, nie wiedząc, że Książę nie potrzebuje łopaty i może sobie łapy pobrudzić, jak kościsty Fane który nie potrzebuje wytrychów :E

#325 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Październik 2018 - 14:10

Ja ogólnie bardzo lubie własnie takie gry jak ta czy seria baldurs gate itp. Nowy Torment był spoko ale jednak spodziewałęm się czegoś lepszego po nim..

Może trochę zbaczam z tematu ale wlasnie zakupiłem sobie Planescape Torment oraz Baldurs Gate 2 ze wszystkimi dodatkami na ipada.

Dodaj obrazek

Tak to wyglada (jakosc nie jest super ale to wina aparatu). ale powiem wam ze się gra superancko na 10calowym cacku.. Świetnie dopracowali UI do dotykowego ekranu. Leżysz sobie np w łóżku i grasz w takie mega produkcje :).

Dodatkowo są w 100% spolszczone , a BG 2 ma nawet dubbing w wersji na ipada. Może kiedyś i divinity oraz inne takie trafią na iOS (może byc w niskiej jakosci grafiki).

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 04 Październik 2018 - 14:13

#326 Użytkownik jest niedostępny   ghs 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 22 Październik 2018 - 07:57

niestety odbiłem się od gry tuż przed cytadelą. jest gorsza od części pierwszej którą to udało mi się skończyć. drużyna: dwóch nieumarłych magów z talentem samotny wilk, perswazją, kradzieżą i od fortu radość większość walk nie trwała więcej niż 3 tury. od połowy "kłody" fabuła robi się mocno nędzna z masą żenującego patosu. balans zasobów też słaby, przy wyjściu z kłody miałem 200k golda a gra oferowała zero sensownych opcji na jego wydanie.

w mojej opinii oceny w sieci mocno zawyżone. to średniak 7,5/10 (jedynce dawałem 8,5/10) czyli zagrać można ale do wieśka startu nie ma, w3 ustawił poprzeczkę za wysoko jak dla tej gry.

#327 Użytkownik jest niedostępny   Passt 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 22 Październik 2018 - 14:49

Ja źle wspominam grę Fane'em jako nieumarłym, bo ciągle mi ginął. Jak wziąłem człowieka, dwóch krasnoludów i elfa gierka zrobiła się łatwiejsza.

Ja bym zarówno pierwszą, jak i drugą część, ocenił na 8,5/10.

Ten post był edytowany przez Passt dnia: 22 Październik 2018 - 16:04

#328 Użytkownik jest niedostępny   ghs 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 22 Październik 2018 - 18:02

@up

nieumarłymi najlepiej grać jak jest z nich pełna ekipa, rzuca się na swoje pozycje trującą obszarówkę i nie trzeba medyków w drużynie.

#329 Użytkownik jest niedostępny   SNC 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Luty 2019 - 00:00

Kupilem nie dawno ale cos nie wciaga. Lata temu zagrywalem sie z wypiekami w bg2 ale byc moze juz nie te lata i taki klasyczny rpg nie dla mnie. Ktos mial podobnie?

#330 Użytkownik jest niedostępny   .PaVLo. 

• n_inżynier
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Luty 2019 - 15:26

W żadnym wypadku. Ja niemal codziennie odpalam i chwilę pogram. Mam już 160h na liczniki a jeszcze przede mmą gdzieś 1/4 gry :)

#331 Użytkownik jest niedostępny   Passt 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 02 Luty 2019 - 17:28

Zobacz postSNC, o 01 Luty 2019 - 00:00, napisał(a):

Kupilem nie dawno ale cos nie wciaga. Lata temu zagrywalem sie z wypiekami w bg2 ale byc moze juz nie te lata i taki klasyczny rpg nie dla mnie. Ktos mial podobnie?

Mi się druga część podobała. Przeszedłem dwa razy.

#332 Użytkownik jest niedostępny   M_A_N_S_O_N 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Luty 2019 - 19:05

Aż mnie też chętka naszła na pogranie... Jakąś postać fabularną bym może tym razem wybrał - szkieletora najchętniej xD

#333 Użytkownik jest niedostępny   marcinho07 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Marzec 2019 - 09:36

Zacząłem grać w tym tygodniu z uwagi na l4 i cóż, przepadłem. A podchodziłem do gry bez znajomości jedynki - nadrobię ją jak końcowe wrażenia po ograniu dwójki pozostaną spójne z początkowymi.

Ostatnio raz tak mocno jeśli chodzi o gatunek RPG wciągnął mnie Icewind Dale. Przy tej grze nawet nie zauważam upływu czasu, zaczynam grać rano a nim się zorientuję robi się wieczór.
Trzeba przyznać, że w grze jest sporo kombinowania, co akurat jest mega fajne, do każdego zadania można podchodzić na kilka sposobów, każdą potyczkę trzeba zaplanować bo podchodząc do starć na hurra gra nas szybko sprowadza do parteru.

Ja akurat gram jaszczurem i staram się oczyścić złe imię mej rasy i przekonać do siebie jak najwięcej osób:)

#334 Użytkownik jest niedostępny   Walker1982 

• I'm the one who knocks
  • PipPipPipPip

Napisany 22 Kwiecień 2019 - 22:56

Panowie mam wielką prośbę. Czy ktoś z Was mam może save z wejścia do akademii? Gra mi się dziś zwiesiła i po ponownym uruchomieniu okazało się że potraciłem wszystkie savy. Może ktoś jest w stanie poratować bo od nowa raczej nie będę zaczynał.

#335 Użytkownik jest niedostępny   Isharoth 

• Malkontent
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Kwiecień 2019 - 09:47

Zobacz postWalker1982, o 22 Kwiecień 2019 - 23:56, napisał(a):

Panowie mam wielką prośbę. Czy ktoś z Was mam może save z wejścia do akademii? Gra mi się dziś zwiesiła i po ponownym uruchomieniu okazało się że potraciłem wszystkie savy. Może ktoś jest w stanie poratować bo od nowa raczej nie będę zaczynał.

Dziwne, bo save z DoS2 są w chmurze, czyli masz ich kopię w 2, a nawet 3 miejscach. Sprawdź czy na pewno jesteś na tym samym profilu gracza co wcześniej. Jeśli nie to jeszcze dalej pokombinujemy.

Ten post był edytowany przez Isharoth dnia: 23 Kwiecień 2019 - 09:48

#336 Użytkownik jest niedostępny   Walker1982 

• I'm the one who knocks
  • PipPipPipPip

Napisany 23 Kwiecień 2019 - 16:23

Też myślałem że savy są bezpieczne i po tym jak gra się zawiesiła uruchomiłem ją od nowa i nie mam ani jednego save. Pech

#337 Użytkownik jest niedostępny   Isharoth 

• Malkontent
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Kwiecień 2019 - 21:38

Mam zapis z Akademii, ale nie wiem czy ci się spodoba moja drużyna, bo mam 2 "łuczników" z kilkoma dodatkowymi umiejętnościami, no i oczywiście "samotne wilki". Gra się łatwo. Może być? Sprawdzałeś czy profil ci się nie przestawił? W głównym menu wybierasz profil, jak masz wybrany inny to nie będziesz widział zapisów. ;)

#338 Użytkownik jest niedostępny   Walker1982 

• I'm the one who knocks
  • PipPipPipPip

Napisany 24 Kwiecień 2019 - 08:14

Skład ekipy nie ma znaczenia po prostu chcę skończyć główny wątek. Będę wdzięczny bardzo jak mi go podeślesz. Profil mam tylko 1 więc się nie przełączył. Spróbowałem nawet grę przeinstalować ale po saveach nie ma śladu.

#339 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Kwiecień 2019 - 12:34

Dlatego jak gram w takie długie gry to co 2-3 dni robie backup plików (sejwów) i zgrywam do chmury. Bo różnie bywa :D

#340 Użytkownik jest niedostępny   Mr Kwolf 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 24 Kwiecień 2019 - 18:34

Zobacz postSNC, o 01 Luty 2019 - 00:00, napisał(a):

Z takich gier to tylko Pillars of Ethernity 1 i 2 mi sie podobalo,procz klasykow typu P;T czy BG,ale te gry zostawmy w spokoju ....

Divinity wydaje mi sie takie jakies nijakie i choc ta gra ma mega oceny uwazam ze jest duzo słabsza od serii Pillars.
jedynka byla mega cukierkowa i lekko dziecinna 2 jest juz lepiej ale caly czas nie czuje klimatu.

Ten post był edytowany przez Mr Kwolf dnia: 24 Kwiecień 2019 - 18:39

• (18 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18