Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

King Arthas

Telefon nowy do 800zł - muzyka, zdjęcia, internet. 5,0 - 5,5 cala.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 

Siostra chce zakupić nowy telefon. Cena to max 800zł.

Myślałem nad moto g4 plus. Cena idealna.

 

Myślę, że będzie zadowolona z każdego, bo teraz ma lumię 535.

Najbardziej zależy na zdjęciach oraz słuchaniu muzyki na słuchawkach. Żadnych gier.

Jeszcze huawei p9 lite jest fajny, ale przekracza budżet.

 

Telefon tylko z Polski, najlepiej z oficjalnego źródła jak xkom. Tu jest ten g4 plus

http://allegro.pl/sm...6790727862.html

 

Co polecacie w tej cenie?

 

Tu jet niby faktura vat 23%, ale nie jestem pewny tej aukcji:

http://allegro.pl/hu...6589518808.html

 

 

 

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta motorola jest całkiem spoko.

 

Ale ciut lepszy będzie Redmi Note 4, w proline masz wersje global z b20 za 800zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dobrze, danke :)

Widzę za 750 zł :)

 

Będzie on lepszy niż motorola i huawei?

Koleżanka mi gadała , że słaby bardzo aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem aparat będzie gorszy od Moto, ale to wszystko jest średnia półka, więc rewelacji nie ma co oczekiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :)

siostra zaraz wróci do domu to sobie go zobaczy.

Cena 749zł jest bardzo dobra według mnie. Oby dwa telefony będą płynne ? Chodzi mi o motorolę oraz xiaomi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Bestcena outlet masz Moto G4 plus biały za 432 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto ma lepszy aparat, redmi ma natomiast 3gb ram. Zależy na czym bardziej zależy siostrze, na grach/pierdylionie aplikacji typu GB, snap itp czy zdjęciach.

Moto z 2gb ram sobie poradzi ;)

 

A jak wymogiem jest telefon z Polski to proszę bardzo

Axona 7 mini ;)

http://allegro.pl/nowy-zte-axon-7-mini-gold-32gb-gwar-24m-c-vat23-i6938297300.html?reco_id=fdc7254c-8da0-11e7-890f-0210d21dee49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Bestcena outlet masz Moto G4 plus biały za 432 zł.

Poczytaj sobie negatywne komentarze dotyczące tej firmy na allegro zanim zaczniesz ją polecać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Bestcene należy omijać, a nie polecać.

 

Co do płynności to Redmi Note 4 jest bardzo płynny, śmiga aż miło, a Moto G4, nie wiem, ale mogę się domyślać, 1gb ramu mniej i ciut gorszy procesor, zapewne przełoży się na drobne przycinki i zabijanie aplikacji. Jeśli siostra korzysta z Snapa, IG, FB, Mess to raczej skłaniał bym sie ku Xiaomi, bo po prostu nie zamuli, nawet na przestrzeni czasu powinien dać rade.

 

Jeśli chodzi o aparat to różnice są niewielkie, to bardzo podobna klasa aparatów.

Poszukaj przykładowych fot na necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca. Moto g4 plus ma wyraźnie lepszy aparat od redmi note 3, natomiast redmi note 4 ma gorszy aparat od redmi note 3. ;)

Kwestia ram... Moto ma nie zasmiecony system, czysty os. Miui redmi nie jest w pełni stabilnym systemem i zostaje kwestia zarządzania ram. Mogą działać podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do aparatu możesz mieć racje, nie kwestionuję.

Co do wydajności, lepiej mieć 3gb ram niż nie mieć.

 

Pamiętajmy, że RM4 dostanie aktualizacje do miui9, co ciut poprawi jego wydajność.

 

Muszę poszukać w jakimś skepie to moto g4 i poklikać, doskonale wiem, co potrafi czysty adek ale równie dobrze wiem, jak wygląda działanie społecznościówek na 2gb ram, nawet na czystym androidzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pierdzielic się i za 800zl brać cool 1 4gb z allegro lub za 600zl 3gb. Wysyłka i gwarancja w kraju. Jeśli nie ma oferty to zaraz będzie.

RN4 w niczym lepszy nie bedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja bardzo dobra, w sumie jak zawsze za te pieniądze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miui 9 znacznie poprawi wydajność w takim korzystaniu codziennym, wiem bo mam z 2 tygodnie i sobie jak na razie chwale. Szybkość otwierania aplikacji została znacząco poprawiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odważne słowa jak na dwa tygodnie użytkowania. Takie pełne wiary, nadziei.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 2 miesiące nawet to i Samsungi żwawo działają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sporo odpowiedzi.

Siostra weźmie albo tego redmi note 4, albo tą motorolę.

 

Żadnych lee co, czy innych chińskich wynalazków, o których nie słyszała nie chce. Z allegro mimo, że faktura vat 23% to nie chce brać. Opinie tego gościa od Axona 7 mini są niezbyt przychylne. Skłaniam się do oficjalnej dystrybucji. Za 750 zł nie ma czego oczekiwać. Ona teraz ma lumię 535, więc myślę, że z każdego z tych 3 telefonów byłaby mega zadowolona :)

Za jakiś tydzień zamówi. Chyba w tym redmi note 4, czy motoroli są lepsze aparaty jakw tej lumii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leeco chiński wynalazek a xiaomi już nie :hahaha:

No ale kobita, wiec wybaczyć można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale xiaomi kupię w Polsce z gwarancją, a leeco nie chcę sprowadzać. Coś się zepsuje i będzie na mnie. Dystrybucja Polska to jest to czego oczekuje.

Najsensowniej będzie dopłacić chyba do p9 lite. Jutro sobie skoczy do sklepu i obada wszystkie 3 telefony. Xiaomi, tą motorolę i tego huawei.

 

Nie mam czasu na zabawy z konfiguracją. Chciałbym, by telefon działał sprawnie i był gotowy do użytku po wyciągnięciu z pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz le w Polsce z polską gwarancją od polskiego przedawcy. Opinie o nim są dobre. Condwa-trzy tyg wystawia partie na sprzedaż w cenie na tyle dobrej, ze nie opłaca się brać z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz żeby działał od wyjścia z pudełka to rzeczywiście albo ta Motorola albo Huawei. W xiaomi to miui jest dość specyficzne jednym się podoba innym nie. A skoro to dla siostry to pewnie wybierze p9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek głupoty gadasz, MiUi jest tak specyficzne jak każda inna nakładka, jest po prostu inne. Normalnie funkcjonalne po wyjęciu z pudełka, zaraz po ustawieniu języka, połączeniem z kontem google i połączeniem z siecią. A to czy sie jednym podoba a drugim nie, to już kwestia gustu i indywidualnych preferencji i tak samo jak w innych nakładkach, czy tej od Huawei czy samsunga, jednym się będzie podobać drugim nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 1500 komentarzy 100 negatywnych. Dziękuję. Zamknie sklep i tyle będzie.

Siostra jutro jednak pojedzie do sklepu i obada te 3 telefony.

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siostra kupiła tego note 4 i powiem szkoda słów.

Za wielki to raz, a dwa, że aparat to gorszy jak w mojej starej nokii n95... To już przesada.

 

Bierze tego p9 lite, bo ma 5,2 cala.

 

https://cenowarka.pl/huawei-p9-lite-dual-sim-16gb-2gb-czarny-a1452369.html

 

Czy z takiego sklepu jak euro rtv czy media markt może spokojnie brać ?

 

Ten aparat będzie lepsze w tym huawei tak ?

2 gb ram tylko, ale mam nadzieję, że nie zwolni za bardzo. Gdzieś były z 3gb ramu,a le nie widzę.

 

@up

A mogę takiego z olx? Odbiorę osobiście, a jest to wersja 2017. 3 gb ram i tańsza.

https://www.olx.pl/oferta/zaplombowany-huawei-p9-lite-2017-black-white-z-play-gw-24-mies-CID99-IDov0Km.html#f9f5ec9844

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...