Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WiktorK1

Komputer do Rusta

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko!

 

Otóż chcę rozbudować swój komputer, aby Rust chodził mi tak w minimum 50 fps, gdyż mój budżet za duży nie jest :/

Mój sprzęt w załączniku. Jeżeli by ktoś mógł to prosiłbym o to, żeby ktoś złożył mi taki komputer i napisał ile by to kosztowało to byłbym wdzięczny. Chciałbym żeby to było jak najtaniej sie da :v SPECYFIKACJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim załączniku? No i z budżetem musisz się jednak przynajmniej orientacyjnie określić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim załączniku? No i z budżetem musisz się jednak przynajmniej orientacyjnie określić ;)

No generalnie to tak chcialbym za 500 zł jeśli byłoby to wgl możliwe, bo wiem ze trudno coś takiego zrobić. Ale słyszalem ze jakis typ za 300 zł złozyl kompa do gta v i mu ładnie śmiga. Z załącznikiem coś się stało, Ale już jest link do ssa mojego pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz zasilacz i co to jest dokładnie za model karty graficznej?

W tym to akurat jestem słabo zorientowany. Jedyne co to mogę ci dać ssa gdzie jest wiecęj informacji o grafice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz jeszcze ile masz obecnie FPS'ów. W tym budżecie jedyne co można rozważyć to upgrade obecnej maszyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo mam ustawiony limit na 60, ale tak to miałem 70 bez limitu patrząc na morze w ziemie i w niebo, A tak normalnie w centrum mapki to tak 30-40, tylko ze czesto bylo tak ze biegne biegne z stalymi fps i nagle myk 0 <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I generalnie chciałbym żeby dało się ogarnąć te STAŁE fps bez tych lagów do 0 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana platformy za taki budżet nie ma sensu.

Myśle nad Xeon E5450 i do tego jakaś grafika za 250zł w tej cenie jest akurat dużo modeli oraz jak sie da to kolejne 4gb ramu wyjdzie mniej niż te 500zł ale jak sie nie myle to są potrzebne modyfikacje płyty głównej i procesora a jak nie chcesz tej modyfikacji to jest jeszcze q6600 albo jakieś q9xxx z q9xxx dobry jest q9400 do tego jakieś lepsze chłodzenie i będzie dobrze można też wtedy jakieś oc procesora zrobić jak umiesz

 

 

 

edit dobrą kartą graficzną był by gtx 660 a jak nie to gtx 750ti ale wersja 2gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana platformy za taki budżet nie ma sensu.

 

Mi jakiś miesiąc/dwa temu udało się wyrwać taki zestaw - https://archiwum.allegro.pl/oferta/intel-core-i3-2120-plyta-intel-db75en-8gb-ddr3-i6867459359.html

Oczywiście można kupić to samo w okolicach 240 złotych, bo przez te dwa miesiące procki potaniały, a ja tak naprawdę dopłaciłem troszkę do wsparcia dla Ivy. Różnica w porównaniu do E5420/4 GB RAM ogromna i jak najbardziej warto zmieniać, wystarczy tylko trochę poczekać na dobrą ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...