Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kafaros

Pegasus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam samą "konsole", ponad 25 lat ma, odrazu miała 400 gier, wiadomo duble ale klasyki jak mario, contra czy arkanoid posiada. I teraz tak nie mam żadnego okablowania i padów, a chciałbym sobie odświeżyć te klasyki i kadridż z 52 grami. Czy warto inwestować w okablowanie i pady czy poprostu kupić z allegro nową, jest tegk mnóstwo, od 30 zł do 150 zł ( te droższe wyglądają jak moja)tylko tyle płacić zamiaru nie mam.

 

1.Co musiałbym kupić z okablowania tzn jaki zasilacz i kabel do tv(philips 40 cali) i oczywiście pady.

 

2. Kupić jakąś z allegro za te 30 zł, pełen zestaw, ale tu rodzi się pytanie bo nie piszą jakie gry(zależy mi na tych ww.) i czy można wsadzać kadridże.

 

Ktoś coś się orientuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważyłbym na Twoim miejscu sprzedaż tego co masz. Jeżeli jest w dobrym stanie i jest to jakiś oryginał to coś zarobisz. A zainwestowałbym w mp Raspberry Pi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, moze temat lekko nieświeży ale komus się przyda. Pady kupi się za 30-60 zł. do TV LCD nie warto podłączac, zdecydowanie znajdź jakiegoś TV CRT. Jak już musisz - każdy TV ma jakies wejście analogowe w formie Eurozłacza czy coś takiego. Na upartego - gniazdo antenowe RF.

 

Zasilacz - 9V, ≈1A o odwrotnej polaryzacji - plus na zewnątrz, minus w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gaduła, powiedz mi a skąd te pady? Bo mam działającego pegasusa ale jeden pad nie działa, a drugi ledwo. Da się kupić te prostokątne klasyczne? Kiedyś kupiłem na allegro zamiennik ale miał inne piny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...