Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cumulus

Odzyskiwanie pliku TXT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Nie raz, nie dwa już odzyskiwałem dane, prawie zawsze była to Recuva i było okej, ale tym razem problem jest poważniejszy. Ostatnio przez przypadek skasowałem plik .txt, w którym miałem ważne dane dotyczącej mojej pracy i niestety wspomniany program nie widzi tego typu plików. Czy jest jakaś szansa na odzyskanie tego ? Szukałem w Internecie i jest niewiele tematów, wszystkie stare i niestety nie udało mi się z nimi rozwiązać mojego problemu, bardzo prosiłbym o pomoc i przepraszam jeżeli temat założyłem nie w tym dziale. Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz przetestuję, nie próbowałem tym programem. Napiszę co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety nie dało rady. Znalazło coś w txt ale nie ten plik niestety. Pewnie już nadpisało i nic z tego nie będzie, dobrze myślę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po usunięciu pliku system wykonywał jakieś operacje na tej samej partycji, w szczególności edytował lub utworzył jakiś nowy plik (mogłeś zrobić to Ty) to niestety ale najprawdopodobniej plik jest już nadpisany i nie odzyskasz go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Recover My Files" - i polecam podpiecie (jelsi jest mozliwosc) dysku pod innego kompa (zwlaszcza jesli to systemowy) aby czasem plik nie zostal nadpisany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...