Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Magris

toner do drukarki brother

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Parę miesięcy temu kupiłam drukarke laserową brothera HL-1222WE

Potrzebuję rady, lepiej kupić oryginalny toner od producenta czy można gdzieś taniej nabyć w podobnej jakości? Nie chcę przepłacać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy, jedni wolą zapłacić więcej i kupić oryginalny a drudzy przeciwnie. Sam jakiś czas temu kupiłem zamiennik i jest ok. Jeżeli ceny są przełomowe to można pomyśleć a jeżeli różnica niewielka to wiadomo co lepsze..

Wystarczy poszukać, np. https://dobretonery.pl/oryginal-toner-brother-do-hl-1222we-dcp-1622we-1-500-str-czarny-black-p-18574.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do brothera cena między zamiennikiem a oryginałem wcale nie jest duża więc bierz śmiało oryginał.

dobretonery.pl kojarzę, kiedyś torbę na laptopa kupowałem, to przyszła w 2dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenowo dobrze stoją, z kolei często trafiałam na słabej jakości podróbki w innych sklepach z innymi produktami i stąd moja obawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem wczesniej drukarke hp i po paru miesiacach uzywania oryginalow przeszedlem na zamiennik i zadnej roznicy nie ma, chwyt marketingowy od producenta i tyle, mozna troche zoaszczedzic jak ktos naprawde duzo drukuje, na tej stronie cenowo dobrze stoją takze.. brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do siebie! :) Od ponad 16 lat istniejemy na rynku, a nasze zamienniki nie odbiegają jakością od oryginalnych produktów, a są zdecydowanie tańsze.

 

Link do tonera do Twojego modelu znajdziesz tutaj: https://www.drtusz.pl/wklady-laserowe-toner-zamiennik-tn1090-do-brother-tn-1090-czarny-do-drukarek-brother-p-8112.html

 

Pozdrawiam,

Rudy z DrTusza

 

Witam.

Parę miesięcy temu kupiłam drukarke laserową brothera HL-1222WE

Potrzebuję rady, lepiej kupić oryginalny toner od producenta czy można gdzieś taniej nabyć w podobnej jakości? Nie chcę przepłacać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj czy są Actisy do tego modelu, drukuję na zamiennikach tej marki już dłuższy czas i są ok, a cena spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dobrej klasy oraz jakości zamienniki do Twojego modelu drukarki z pewnego źródła, to zerknij również do nas, akurat waśnie to nasza specjalizacja i służymy swoją pomocą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, active jet to jedni z lepszych, fajnie że wypuścili też tańszą wersję, jest spoko i cena ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Active płacisz za markę :) Do Brother można spokojnie poszukać zamienników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Active płacisz za markę :) Do Brother można spokojnie poszukać zamienników.

 

Dokładnie, jakość podobna do mniej znanych marek a cena wyższa. Taniej znajdziesz na dobretonery.pl - producent tonerów. Zamienniki jakościowo niczym nie odbiegają od activ jetów a są tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często te markowe to jest to samo co tańsze tylko z innym logiem. Wiem bo sam kiedyś przepakowywałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamienniki są dobrej jakości to śmiało polecam np tutaj https://allebiuro.pl/tonery-brother/Toner-Czarny-Brother-TN1090-zamiennik/ Sam ich używam i nigdy nie miałem żadnych problemów z drukowaniem.

 

 

Witam.

Parę miesięcy temu kupiłam drukarke laserową brothera HL-1222WE

Potrzebuję rady, lepiej kupić oryginalny toner od producenta czy można gdzieś taniej nabyć w podobnej jakości? Nie chcę przepłacać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak się składa, że zamiennikami, tonerami zajmujemy się na co dzień i także możemy doradzić pomóc w kwestii ich wyboru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...