Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wojako

Tani, uniwersalny TV 65'

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 20m2

2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3m

3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2 (chyba że jakaś większa impreza, mecz)

4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne? na wprost, lecz przyda się oglądanie bokiem do ekranu

5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? wisieć

6. Jak słońce świeci w pokoju? pokój mocno nasłoneczniony, lecz posiadam rolety

7. Jaki masz obecnie telewizor? Panasonic tx-40cs520e

8. Co chcemy aby telewizor posiadał? ma być uniwersalny

9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD )? TV naziemna + materiały FHD, 4K

10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? Głośniki + AndroidBox

11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor? 2-4h

12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? bez znaczenia

13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? filmy + sport

14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora? tak, duży nacisk

15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? W przyszłości jest to prawdopodobne

16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami

17. Preferencje co do wielkości? ~65’

18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Zawieszenia, wolne działanie, pikseloza, słaba jakość obrazu

19. Preferencje co do marki? bez znaczenia

20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne? nie zależy mi na 3D

21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? Max 5tyś

 

Nie ukrywam, że moim faworytem na tą chwile jest Samsung UE65KU6000. Jednak ciekawy jestem Waszej opinii o tym TV oraz poznania ewentualnej alternatywy dla tego modelu.

Zdaje sobie sprawę ze wszystkich minusów jak i ograniczeń wynikających z powyższej kwoty, jednak chciałbym kupić coś uniwersalnego, o dużej przekątnej aby oglądanie filmów oraz telewizji nie sprawiało obciachu ;)

Kilkanaście minut dziennie telewizji SD + duży nacisk na multimedia, internet, oraz pliki w wysokiej rozdzielczości. Z racji dużych wymagań internetowych, prawdopodobnie i tak będę zmuszony kupić AndroixBoxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najtańsza 65 to Philips 65PUS6121. Jednak zachęcałbym do poszukania czegoś w rozmiarze 55 cali - wtedy za podaną kwotę dostaniesz naprawdę niezły sprzęt. Ewentualnie skup się na telewizorach używanych, z tym, że wiadomo jak to może się skończyć - gwarancji raczej nie dostaniesz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam na tyle odwagi aby kupować Philipsa i TCL ;)

 

Kupiłem Samsunga UE65KU6072, czekam na uchwyt i leci na ścianę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda... Tcl ma androida, jest sklep play, 4xa53 2gb 16gb, no i prawdziwe 4k. Ja swojego tcl 65 p60 odebralem wczoraj. Za zapisanie się do newslettera neonetu -50zl, wyszła mnie ta przyjemność w sumie 4180zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam na tyle odwagi aby kupować Philipsa i TCL ;)

 

Kupiłem Samsunga UE65KU6072, czekam na uchwyt i leci na ścianę ;)

 

Tu o nie odwagę chodzi, a o zdrowy rozsądek...wykazałeś się rozsądkiem...Samsung niezły serwis gwarancyjny, a i potem części będą dostępne....mi rozum odjęło i kupiłem Philipsa....od marca uszkodzony, a części niet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wystroi się w drogie i przepłacone rzeczy za nakradzione pieniądze, złamie przy tym prawo, zhańbi stanowisko i jeszcze się tym pochwali do kamery w swojej próżności i głupocie. 
    • Nasze pieniądze poszły na smycz dla psa i ubranie Gucciego  Ukraina jak lewica wystarczy dać im mówić, ruscy nie muszą nawet siać propagandy 
    • Nie przesadzam  za 3 lata jak dobrze kojarzę płaciłem jakieś 130 zł, no ale to kilka ładnych lat wstecz było   
    • https://mojaolesnica.pl/57266,637577,napastowal-kobiete-kolo-olesnickiego-lidla-wezwano-policje Ale rasiści z tych Polaków 
    • Cdkeys nawet według ich własnego regulaminu niczego nie sprzedaje CDKeys.com’s Terms and Conditions 2. About CDKeys.com and Online Shop 2.1 CDKeys.com is an online/internet platform that connects Buyers with Sellers to facilitate the sale and purchase of various Programs. The Online Shop provides access to a variety of Programs and facilitates the transaction between Sellers and Buyers. 2.2 You understand and agree that CDKeys.com acts as an intermediary between Buyers and Sellers and that any offer and/or  sale performed through the Online Shop are made between particular Seller and Buyer while CDKeys.com only facilitates such transactions by means of establishing and maintaining the Online Shop’s functionalities and providing certain Services to the Users aimed at improving safety, speed and certainty of the transactions. 2.3 Buyers understand, agree and acknowledge that any transaction and/or agreement entered into with a Seller, as a result of your use of the Services whether oral or written, is between you and the Seller only, and CDKeys.com is not a party thereto. Notwithstanding these Terms and Conditions, Buyers may be required to enter into contractual agreements with Sellers and/or accept the Seller’s terms and conditions in order to purchase a Program. In such an instance, CDKeys.com shall not be a party to the Seller Agreement and shall not be responsible for performing the obligations of the Seller Agreement between Buyers and Sellers. CDKeys.com disclaims all liability arising from or related to any such Seller Agreement. 2.4 You agree and acknowledge that CDKeys.com does not own, sell, resell, furnish, provide, rent, re-rent, and/or host any Program and/or Seller Services and that Sellers shall solely be responsible for Seller Services and/or Programs. 2.5 CDKeys.com provides Buyers with its Services free of charge. CDKeys.com may however charge a fee to Sellers in relation to each Product following the successful payment of the Program Price. 2.6 CDKeys.com does not endorse any Seller over another to service a Buyer. While we try our best to verify Seller’s information, conducting a due diligence and useing commercially reasonable efforts to confirm that Sellers are licensed and  maintain the required governmental approvals to provide Seller Services, we do not make any warranty, guarantee, or representation as to the licensing, ability, competence, compliance, or qualifications of any Seller. 2.7 Although CDKeys.com requires Sellers to provide accurate information about themselves and Programs, we do not confirm, and shall not be responsible for, any Program details or any Seller’s purported identity. Buyers agree to independently research and evaluate the Programs and Sellers.   Czyli w razie czego będzie, "ja tu tylko sprzątam i udostępniam teren".
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...