Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

l3th0

Problem z Visual C++ 2005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Dwa dni temu chciałem sobie zainstalować grę. Podczas instalacji gry zaczęło instalować się Microsoft Visual C++ 2005 i tak jakby komp się lekko zawiesił. No więc odczekałem trochę, jednak nic to nie dało. Wyszedłem z instalatora poprzez menedżer zadań. Dzień później chciałem zainstalować grę od nowa jednak podczas instalacji Visual C++ pojawił się błąd o następującej treści: "Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable (x64). Error 2203. Proces nie może uzyskać dostępu do pliku, ponieważ inny proces zablokował jego część." I nic z tym nie dało się zrobić :/

 

Chciałem usunąć wszystkie pliki Visual C++ z panelu sterowania ale też nie da rady bo też pojawia się błąd : "Error 1704. An installation for Microsoft Visual C++ 2005 is currently suspended. You must undo the changes made by that installation to continue. Do you want to undo those changes?"

 

A jak próbuję od nowa zainstalować ten cały pakiet Direct z tej strony (https://www.microsoft.com/pl-pl/download/confirmation.aspx?id=35) to się nie da bo pisze że mam aktualne :/ czy jest na to jakiś sposób? Jeżeli temat dodałem w złym dziale to przepraszam. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zły dział :)

 

 

DirectX a redisty visuala to są dwie zupełnie odrębne rzeczy.

 

Próbowałeś uruchomić ponownie komputer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale nic :/ według mnie błąd zrobiłem ja, anulując tą instalację tego całego Visual C++ i teraz są tego konsekwencję :/ tylko, że nie mogę teraz nic zrobić :/

 

Próbowałem też usuwać te Microsoft Visual przez program Revo Unistaller Pro ale też nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garu

Masz pozamiatane. Takie przerwanie instalacji visuala, zawsze skutkuje błędami systemu plików. Zaś odinstalowanie czegoś, co integruje się z systemem uninstallerem revo, to zarzynanie systemy, gdyż revo ma na sumieniu usuwanie bibliotek współdzielonych. Chwalą tego jełopa, ale to tylko program dużego ryzyka.

Pierwsze, co zrobić, to wejść we właściwości dysku systemowego. W zakładce narzędzia klika się sprawdź - w sekcji sprawdzania błędów. Sprawdzanie można powtórzyć, gdy operacja pokaże błędy za pierwszym razem.

Drugie, to uruchomić choćby crystaldiskinfo - można pobrać portable i sprawdzić, czy w sektorach dysku nie ma błędów logicznych.

Trzecie, to pobrać na dysk instalator offline visuala 2005 redist x64. Uruchomić instalator z opcji napraw. To naprawi tego visuala, co próbowałeś odinstalować. Jak nie da się naprawić, to po prostu zainstalujesz z pobranego instalatora. Potem można odinstalować programem uninstallview. Ten malutki program bardzo dobrze odinstalowuje frameworki, visuale i co tam - nigdy nie zaszkodzi. Pobiera się program i spolszczenie na dole tej strony http://www.nirsoft.net/utils/uninstall_view.html

Pobrać, wypakować, zawartość spolszczenia wkleić do folderu programu, pousuwać zipy i folder spolszczenia, mieć na pulpicie.

 

Gdybyś chciał odinstalować visuala, którego "jakiś program używa" - to odinstalowujesz w trybie awaryjnym bez dostępu do neta.

Grą chciałeś zamordować system. Ciekawe, jaka to gra 64 bitowa i skąd, że do niej potrzebny był visual C++ 2005 x64?

Ładowałeś cracka? Od początku piszesz tak, żebyśmy nie wiedzieli, jakie badziewie chcesz zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to zwykły LoL (League of Legends) :D czyli ciężko teraz będzie wyjść z tej sytuacji? :/ zrobię tak jak mówisz te trzy sposoby i dam znać co i jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garu

Hej - ta gra wymaga visuala 2005 ale 32 bitowego, czyli x86.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie przy instalacji pisze x64, czyli 64-bitowy. Mogę dodać screena.

 

Robiłem wszystkie kroki po kolei tak jak radziłeś ale nic :/

Żadnych błędów w dysku nie ma.

Nie da się tego odinstalować ani zainstalować :/ Pobrałem ze strony ten Visual C++ 2005 ale podczas instalacji pojawia się błąd "Error 1704. Instalacja jest aktualnie wstrzymana. Aby kontynuować musisz cofnąć zmiany wprowadzone przez tę instalację. Czy chcesz cofnąć zmiany? TAK/NIE. Jak kliknę TAK to komunikat pojawia się od nowa :/

 

Jedyne co to nie robiłem to nie uruchamiałem instalatora z opcji napraw tak jak pisałeś bo nie wiem jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...