Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vBeton

Virgin Mobile

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś może rezygnował z abonamentu virgin mobile?

 

doczytałem że trzeba wypełnić formularz z ich strony i wysłać i wsio.

OK, ale to jest formularz z całkowitej rezygnacji z usług Virgin, a ja chce zostać tylko już w opcji pre paid.

Chcę zmienić bo promocyje 6 miesięcy po 26 ziko za ALL FREE i 20GB się skończyło i jest teraz dla mnie nieopłacalne.

Ktoś wie coś na ten temat? czy ten wniosek przeniesie mnie na pre paid lub czy będe musiał znowu zamawiać sim?

 

Pytanie dodatkowe!

Gdzie jest najlepsza oferta w abo lub pre paid?

osobiście znalazłem PLUSH 25 zł, ALL FREE i 15 giga, umowa na 24 miesiące z czego 3 pierwsze gratis, czyli wychodzi 21 zł co miesiąc uśredniając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Orange Free na kartę dla przenoszących numer masz za 28zł/31dni nielimitowane rozmowy (+stacjonarne), nielimitowane smsy i 35gb neta (z każdym kolejnym miesiącem +1gb). Obecnie bodaj najlepsza oferta na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W a2 masz wszystko bez limitu za 20 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W a2 masz wszystko bez limitu za 20 zł.

 

 

fajnie tylko:

W a2mobile Internet dajemy najlepiej! U nas nie masz limitu ilości transferowanych danych.

Stosujemy jedynie ograniczenia prędkości.

 

0-5 GB - brak ograniczeń;

5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s

10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s

powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s

 

to już wole dopłacić te parę zł i mieć full prędkość, zwłaszcza że mając 20 gb neta często zużywałem cały jeszcze przed końcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rezygnowałem z virgina, ale na rzecz innego operatora, jak chcesz zmienić z abo na kartę to na infolinie musisz dzwonić. Obecnie używam t mobile na kartę za 25 zł i jest git 10 gb internetów i nielimitowana reszta. http://www.gwarancja.t-mobile.pl/ Według mnie średnio się teraz opłaca brać abo i wiązać się na parę lat, na kartę teraz są równie dobre oferty i przy okazji zawsze można zmienić operatora kiedy ci się tylko podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te lejki można zresetować w każdej chwili, kosztuje to 5zł. U mnie ta sieć (A2 mobile) nie działa jednak z pełną szybkością nawet początkowe 5GB mam często prędkość około 3Mb/s, poza tym brak hdvoice a także systemu elektronicznego zarządzania kontem z łatwym dostępem do bilingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zmienią to. Za niedługo się pojawi panel klienta,później reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie używam t mobile na kartę za 25 zł i jest git 10 gb internetów i nielimitowana reszta.

 

Też to mam. Mmsy nie są "darmowe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...