Forum PCLab.pl: Prośba o wypełnienie ankiety (dla osób w związkach) - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Prośba o wypełnienie ankiety (dla osób w związkach) Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   W_E_D 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 10 Wrzesień 2017 - 14:59

Cześć ;)

Jestem studentką psychologii i przeprowadzam badanie na temat relacji interpersonalnych w związkach partnerskich. Jest to badanie na zaliczenie przedmiotu, w ciągu najbliższego semestru będę przeprowadzać analizy wyników, można powiedzieć, że ma mnie to przygotować do pracy magisterskiej.

Do października chciałabym zebrać wymaganą liczbę odpowiedzi i cały problem polega na tym, że o ile kobiety mam już praktycznie w 100%, tak od facetów udało mi się zebrać jedynie niecałe 40% odpowiedzi. I teraz prośba również do Was - może ktoś z Was miałby chwilę, by pomóc mi, wypełniając ankietę? Pytania jednokrotnego wyboru, brak błędnych odpowiedzi, jedynym warunkiem jest pełnoletność oraz bycie w związku partnerskim od minimum roku. Oczywiście badanie jest anonimowe :)

Link do ankiety: http://bit.ly/2uQhQcX

Z góry dziękuję!

P.S. Gdyby ktoś był zainteresowany wynikami, po opracowaniu tematu mogę podesłać co nieco ;)

Ten post był edytowany przez W_E_D dnia: 10 Wrzesień 2017 - 14:59

#2 Użytkownik jest niedostępny   kain 

• Aller Funkverkehr ist Landesverrat.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Wrzesień 2017 - 15:08

Zrobione. Ucz się pilnie, za mało mamy w kraju dobrych psychologów, za to mnóstwo złych.

#3 Użytkownik jest niedostępny   W_E_D 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 10 Wrzesień 2017 - 15:18

Serdecznie dziękuję za pomoc! :D

#4 Użytkownik jest niedostępny   gruzin 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Wrzesień 2017 - 15:24

Poszło - powodzonkaDodaj obrazek

#5 Użytkownik jest niedostępny   Vetch 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 10 Wrzesień 2017 - 15:29

done, powodzenia

#6 Użytkownik jest dostępny   Killer85 

• Piwna rewolucja 2014
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Wrzesień 2017 - 15:38

Zrobione...trochę długie...

#7 Użytkownik jest niedostępny   W_E_D 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 10 Wrzesień 2017 - 15:47

Zostałam zasypana powiadomieniami o nowych odpowiedziach - bardzo się cieszę, dziękuję! (i po cichu liczę na więcej :D)

Co do długości - niestety na to większego wpływu nie miałam, musiałam wykorzystać co najmniej dwa kwestionariusze, niestety bez możliwości usunięcia części pytań w nich uwzględnionych. Dlatego tym bardziej dziękuję osobom, które wytrwały do końca :cool:

#8 Użytkownik jest dostępny   Killer85 

• Piwna rewolucja 2014
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Wrzesień 2017 - 15:52

Zobacz postW_E_D, o 10 Wrzesień 2017 - 16:47, napisał(a):

Co do długości - niestety na to większego wpływu nie miałam, musiałam wykorzystać co najmniej dwa kwestionariusze, niestety bez możliwości usunięcia części pytań w nich uwzględnionych. Dlatego tym bardziej dziękuję osobom, które wytrwały do końca :cool:

Nie no spoko...da się przebrnąć...nawet ciekawe pytania odnośnie związku...można się zastanowić nad własnym związkiem...

#9 Użytkownik jest niedostępny   Wpotrzebie2017 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 10 Wrzesień 2017 - 17:47

A według mnie wiele pytan sie powtarza, tyle że są inaczej opisane typu zgrany zespół, moge powiedzieć wszystko. Czy tez na ile jestes zadowolony i na ile partnerka zadowala. To w jednym pytaniu można było zamieścić. z reszta nie jest sprecyzowane jak zadawala? w zyciu ze co? czy gotuje, czy daje pomysły na spedzanie czasu ,czy ma inicjatywe czy seksualnie zadowala? wiecej konkretow.

Pytanie o atrakcyjnosc mysle nietrafione. Skad mamy wiedziec czy jestesmy podobni, kto to ocenia i na jakiej podstawie? Ale z reguly ludzie sie wiaza podobni, a nie skrjanie rozni wiec...

Wywlekac takie rzeczy jest ciezko typu czy nam przyjemnie jak nas delikatnie dotyka kobieta :lol2: czy tez mowi nam komplementy, no raczej kobiety ich oczekują i wymagają, ale niech będzie. Od razu widac ze ankieta tworzona po kobiecemu i dla kobiet

a dorbych psychologow bedzie mało bo to jest zbyt łatwy kierunek i do dostania sie i do zdania. zbyt duzo ludzi z mala iloscia pktow idzie na ten kierunek albo ci ktorzy chca rozwiazac wlasne problemy psychiczne przy okazji

Ten post był edytowany przez Wpotrzebie2017 dnia: 10 Wrzesień 2017 - 17:50

#10 Użytkownik jest niedostępny   W_E_D 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 10 Wrzesień 2017 - 19:13

Zobacz postWpotrzebie2017, o 10 Wrzesień 2017 - 17:47, napisał(a):

A według mnie wiele pytan sie powtarza, tyle że są inaczej opisane typu zgrany zespół, moge powiedzieć wszystko. Czy tez na ile jestes zadowolony i na ile partnerka zadowala. To w jednym pytaniu można było zamieścić. z reszta nie jest sprecyzowane jak zadawala? w zyciu ze co? czy gotuje, czy daje pomysły na spedzanie czasu ,czy ma inicjatywe czy seksualnie zadowala? wiecej konkretow.

Pytanie o atrakcyjnosc mysle nietrafione. Skad mamy wiedziec czy jestesmy podobni, kto to ocenia i na jakiej podstawie? Ale z reguly ludzie sie wiaza podobni, a nie skrjanie rozni wiec...

Wywlekac takie rzeczy jest ciezko typu czy nam przyjemnie jak nas delikatnie dotyka kobieta :lol2: czy tez mowi nam komplementy, no raczej kobiety ich oczekują i wymagają, ale niech będzie. Od razu widac ze ankieta tworzona po kobiecemu i dla kobiet

a dorbych psychologow bedzie mało bo to jest zbyt łatwy kierunek i do dostania sie i do zdania. zbyt duzo ludzi z mala iloscia pktow idzie na ten kierunek albo ci ktorzy chca rozwiazac wlasne problemy psychiczne przy okazji

Dziękuję za uwagi ;) Tak w ramach ciekawostki powiem, że faktycznie autorkami dwóch kwestionariuszy, które zostały wykorzystane są kobiety (a raczej autorkami polskich adaptacji, bo to właśnie z nimi odpowiadający ma do czynienia), ale sędziowie kompetentni również oceniali te kwestionariusze, więc chyba jednak nie są aż tak złe (co prawda są niedociągnięcia, o których również zdaję sobie sprawę, ale by ingerować w poszczególne pytania trzeba by zrobić o wiele więcej, niż tylko edytować tekst).

Przy okazji - grupa mężczyzn w statystykach właśnie przekroczyła 50% :D Bardzo dziękuję! :cool:

#11 Użytkownik jest niedostępny   Kaczkofan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Wrzesień 2017 - 07:23

Wysłane, moja małżonka również wypełni :)

Powodzenia.

#12 Użytkownik jest niedostępny   W_E_D 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 11 Wrzesień 2017 - 08:22

Zobacz postKaczkofan, o 11 Wrzesień 2017 - 07:23, napisał(a):

Wysłane, moja małżonka również wypełni :)

Powodzenia.

Super, bardzo dziękuję :D

#13 Użytkownik jest niedostępny   AWxyz 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 11 Wrzesień 2017 - 08:43

Wypełniłem

Pozdrawiam

#14 Użytkownik jest niedostępny   Baronik 

• weteran PCLab
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Wrzesień 2017 - 18:20

Chciałem zrobić, ale się nie łapię, bo jestem żonaty...

#15 Użytkownik jest niedostępny   W_E_D 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 11 Wrzesień 2017 - 18:51

Dziękuję wszystkim, którzy do tej pory pomogli - mam już lekko ponad 60% wymaganej liczby odpowiedzi od mężczyzn (powoli widać światełko w tunelu :lol2:). Może ktoś jeszcze dołoży od siebie cegiełkę i wypełni ankietę? ;)

#16 Użytkownik jest niedostępny   Poszukiwacz195 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 11 Wrzesień 2017 - 22:29

Jak szukasz chłopaka to napisz wprost a nie karzesz wypełniać tyle formularzy :E

#17 Użytkownik jest niedostępny   W_E_D 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 12 Wrzesień 2017 - 09:09

Oj tam zaraz karzę :Up_to_s:

Niestety do szukania faceta sposób beznadziejny - nie polecam, za dużo zachodu :lol2:

Wracając do tematu - nadal zbieram odpowiedzi, zapraszam do klikania w ankietę i z góry dziękuję! ;)

#18 Użytkownik jest niedostępny   Bono[UG] 

• Wiecznie niewyspany...
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 12 Wrzesień 2017 - 11:21

Zobacz postWpotrzebie2017, o 10 Wrzesień 2017 - 18:47, napisał(a):

Nie o to chodzi, żeby w testach psychologicznych zmieścić się w jednym pytaniu. Specjalnie robi się zestawy podobnych pytań, czy wręcz identycznych ale inaczej sformułowanych, żeby dało się wychwycić konsekwencję przy wypełnianiu.
Pewnie przy dobrze zrobionych da się też wyciągnąć jakieś niuanse nie pytając o nie wprost.

#19 Użytkownik jest niedostępny   W_E_D 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 12 Wrzesień 2017 - 15:44

Zobacz postBono[UG], o 12 Wrzesień 2017 - 11:21, napisał(a):

Nie o to chodzi, żeby w testach psychologicznych zmieścić się w jednym pytaniu. Specjalnie robi się zestawy podobnych pytań, czy wręcz identycznych ale inaczej sformułowanych, żeby dało się wychwycić konsekwencję przy wypełnianiu.
Pewnie przy dobrze zrobionych da się też wyciągnąć jakieś niuanse nie pytając o nie wprost.

Dobre piwo dla Ciebie za to, co właśnie napisałeś :beer: Ale ani słowa więcej na temat konstrukcji testów, przynajmniej póki nie zbiorę brakujących odpowiedzi :cool:

Panowie w moim badaniu osiągnęli pułap lekko ponad 65% i stoją w miejscu - może ktoś jeszcze podeśle swoją odpowiedź? ;)

#20 Użytkownik jest niedostępny   Bono[UG] 

• Wiecznie niewyspany...
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 12 Wrzesień 2017 - 15:49

Na więcej i tak nie mam wiedzy ;)

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2