Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Serakuus

Propozycje dot. płyty głównej + procka + grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

W najbliższym czasie planuję zakup 3 wyżej wymienionych części, lecz jestem kompletnym newbie. W związku z tym poszukuję propozycji dot. tego, jaki set-up byłby najlepszy.

 

Najważniejsze informacje na które chciałbym, byście zwrócili uwagę wydając 'werdykt':

 

1. Wszystkie inne komponenty są w pełni wystarczające, zależy mi JEDYNIE na rzeczach wymienionych wyżej.

2. Łączny budżet to jakieś 2/2,5 tysiąca zł.

3. Do moich zmartwień mogę zaliczyć 2 wiatraczki w obudowie (LED'owe)- koniecznie chciałbym ich używać, także liczę na płytę, która umożliwi ich podpięcie.

4. Sam PC wykorzystać zamierzam do gier, także zależy mi, by wycisnąć z tego jak najlepsze wyniki (wiadomo- nie oczekuję grafiki ulta w 4k w Wiedźminie 3, ale chciałbym, by przykładowo taki Wiedźmin spokojnie wytrzymywał na wysokich ustawieniach bez żądnych problemów).

5. Nie licząc punktu 3. najważniejsze jest dla mnie to, by całość była W PEŁNI ze sobą kompatybilna, bym mógł spokojnie zająć się decyzją i zakupem bez martwienia się, że coś nie będzie ze sobą współgrać.

6. Nie zamierzam, oraz NIE BĘDĘ przeprowadzał żadnych upgrade'ów, także nie odczuwam potrzeby dopłacania do elementów po to, by móc je podkręcić.

7. Nie zależy mi zbytnio na nadzwyczajnej estetyce pracy, także nie liczę na super-ciche części.

 

 

Z góry niezwykle dziękuję za propozycje i porady. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jednej ważnej informacji - pamięci masz, ale DDR3 czy DDR4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, właśnie. Pamięć będę organizował nową we własnym zakresie, nie wliczając ją w koszta ww. części- dokupić zamierzam ją dopiero, gdy będę miał podjętą decyzję dot. Wielkiej Trójcy tak, by móc dobrać pod nią pamięć, także macie wolne pole do popisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...