Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sowekel

szkic do formatu dxf, .dwg , .ai

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam narysowany na kartce szkic pewien. Chciałbym go zeskanować w skali 1:1 i zamienić na obrys w jednym z formatów: dxf, .dwg , .ai . Jest to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi mi jeden pomysł do głowy. Wrzucić skan do Corela i użyć trasowania (które różnie może wyjść...), no i oczywiście zapisanie do .dxf lub .dwg jak wolisz. Bo rozumiem, że po prostu nie masz ochoty, czasu itp. na zrobienie tego bezpośrednio w cadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam narysowany na kartce szkic pewien. Chciałbym go zeskanować w skali 1:1 i zamienić na obrys w jednym z formatów: dxf, .dwg , .ai . Jest to możliwe?

Co do .ai to adobe illustrator ma opcję przemielenia obrazu(skanu) na wektory. Później możesz poprawić niedociągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi mi jeden pomysł do głowy. Wrzucić skan do Corela i użyć trasowania (które różnie może wyjść...), no i oczywiście zapisanie do .dxf lub .dwg jak wolisz. Bo rozumiem, że po prostu nie masz ochoty, czasu itp. na zrobienie tego bezpośrednio w cadzie.

Tak, chcę przyspieszyć ten proces.

Jeszcze mam inny szkic zrobiony w jpg, i możliwość konwersji z jpg na jeden z powyższych formatów też by mnie interesowała. Czyli tu zadziała adobe ilustrator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien, tylko ja go nigdy nie używałem, dlatego napisałem o Corelu. W zasadzie to są podobne programy. Tylko wiec, że takie przekształcenie idealnie nie wyjdzie i trochę będziesz musiał poprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Taa, bo jest niby moduł TPM zainstalowany? Prędzej samo gniazdo na moduł   Tak, wiem że do win11 wystarczy aktywować to gniazdo, nie musi być fizycznego modułu. Wtedy w dzienniku zdarzeń jest coś takiego: i tak to sobie działało. Teraz dziennik zamiast informacją "To zdarzenie wyzwala operację inicjowania obsługi lub sprawdzania stanu modułu TPM." wita takim błędem jak wyżej, ale po jakimś czasie pojawiają się następne dwie informacje które zacytowałem wyżej. Wszystko opisane jako źródło: TPM-WMI. Z tego co widzę to u mnie pojawiło się to 11 kwietnia tego roku.  10 kwietnia weszły mi takie aktualizacje KB5036620 która dotyczy .NET Framework oraz KB5036893 która zawiera nieco więcej zmian i może w niej coś jest namieszane.
    • Już ci napisałem wyżej od głównych do trc potem trrd i tfaw. Sprawdź czy to stabilne zrób z 10 pętli nawet na porfilu v3. Potem ewentualnie można spróbować czy zrobią 300ns na trfc   
    • Na konsolach też nic więcej oprócz trybów jakość i wydajność i jakiegokolwiek dostosowania tego pod nowe konsole. "Tryb jakości: 30 FPS*, rozdzielczość 4K, ustawienia ultra, nie powinny wymagać dynamicznego skalowania rozdzielczości." Nie wiem co oni do końca mieli na myśli pisząc "nie powinny" Dla czego w ogóle takiego określenia użyli? Albo będzie 4k, albo będzie dynamiczna rozdzielczość. Jakby sami nie wiedzieli jak ten tryb działa
    • Jako że już mi z AMD nie po drodze to dzisiaj takie coś sobie sprawiłem, muszę przyznać że chłodzenie jest bardzo dobre. 4070S Aorus. Na start zapodałem 2950MHz i 1.05V.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...