Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Matthew1

Telefon do 1100 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad zakupem Nexusa 6. Do tej pory miałem Lenovo K3 note który poległ w boju i stwierdzam, że przydał by mi się jednak większy wyświetlacz gdyż głównie przeglądam na telefonie neta. Aparat nie gra zbyt dużej roli gdyż głównie robię zdjęcia dokumentów więc stawiam na jakość wyświetlanego obrazu szybkość działania i rozsądnie mocną baterie bo wiadomo ekran swoje zjada :). W takim razie pojawia się pytanie czy w podobnej cenie znajdę coś równie dobrego jak ten upatrzony przeze mnie Nexus z wyświetlaczem przynajmniej 5.7 cala?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie. Mimo że stary (wychodził chyba z andkiem 5.0) to jary :) tylko wątpię, abyś dostał nowy egz.

W tym rozmiarze to chyba Moto x style (też staruszek), le 2 max i... Chyba wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukałem szukałem ale pomyślałem, że i tutaj się odezwę może ktoś zna się bardziej ode mnie :) Jest na Allegro za 1100 do wzięcia z 24 msc gwarancją więc chyba zabiorę w takim razie, bo mi mix dalej trochę przy drogi jak za telefon do oglądania internetu a niestety z le max za którym się oglądałem może być problem z gwarancją jednak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Mi MAX / max2? 6,4cala ale w 1100zł powinieneś się zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redmi note 4 za 699 w proline. Kupiłem żonie. Fajna maszynka. Nie wygląda na chińszczyznę. Bateria trzyma kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redmi note i lenovo P2 mają 5.5 cala. Jak pisałem chce większy :) Mi max wydaje mi się już za duży, 6 cali to max. Note 4 byłby spoko alternatywą, lecz obawiam się, że nie posiada już aktualizacji Androida do najnowszej wersji :) Wybór więc raczej pada dalej na nexusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redmi note i lenovo P2 mają 5.5 cala. Jak pisałem chce większy :) Mi max wydaje mi się już za duży, 6 cali to max. Note 4 byłby spoko alternatywą, lecz obawiam się, że nie posiada już aktualizacji Androida do najnowszej wersji :) Wybór więc raczej pada dalej na nexusa :)

Zależy co przyjmiesz za najnowszą wersję - jeśli Oreo, to Nexus 6 też nie dostanie oficjalnego update'u do 8.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redmi note 4 za 699 w proline. Kupiłem żonie. Fajna maszynka. Nie wygląda na chińszczyznę. Bateria trzyma kilka dni.

a przepraszam na co wygląda? Na włoszczyznę?

Jest tak chiński że bardziej chiński być już nie może. Albo byłeś zamknięty w piwnicy przez ostatnie kilka lat albo nie masz pojęcia o czym piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co przyjmiesz za najnowszą wersję - jeśli Oreo, to Nexus 6 też nie dostanie oficjalnego update'u do 8.0.

Myślałem bardziej o 7.1, co w sumie i tak nie jest do końca tragedią bo obecnie pracowałem na 5.1. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co zle było ? :P ja pracuje na 6 a mój tel ma 7. ALe jakos nie pali mi się do zmian na gorsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...