Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pawelek6

Promocja w eMAG -13% na wybrane procesory + dostawa free

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając sobie ceny z nudów trafiłem na chyba niegłupią promocję. Link do oferty: KLIK.

Sklep eMAG to jest po prostu dawne Agito jakby kto nie wiedział. W sumie dawniej często składało się tam zestawy. Objęte promocją są głównie i5 i i7 Skylake, ale jest także kilka innych. Warto dodać, że jeszcze jest darmowa dostawa. Może ktoś skorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam jeszcze raz link, bo coś się zepsuł: KLIK scratchhead.gif A jakby dalej zdechło, to wejdźcie po prostu w procesory i zaznaczcie fajkę "Promocje" w filtrach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh już dobrałem płytę główną i RAMy do ryża 1700 i miałem klikać w "dodaj do koszyka", odświeżyłem stronę i ... koniec promocji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zrobiłem zakupy tuż przed założeniem tematu jak znalazłem. Będzie i5 zamiast i3 w budzie :P

 

P.S. Ktoś chętny na i3-6100? lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zrobiłem zakupy tuż przed założeniem tematu jak znalazłem. Będzie i5 zamiast i3 w budzie :P

 

P.S. Ktoś chętny na i3-6100? lol2.gif

 

Za ile? Ostatnio jednego za 270pln kupiłem ;-)

 

Eh już dobrałem płytę główną i RAMy do ryża 1700 i miałem klikać w "dodaj do koszyka", odświeżyłem stronę i ... koniec promocji :(

 

Trzeba było się nie wahać ani chwili, bo taka cena za 8c16t to jak rozbój w biały dzień ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakup i3, i5 czy i7 to inwestycja marzeń w przededniu podwojenia liczby rdzeni w każdym segmencie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile? Ostatnio jednego za 270pln kupiłem ;-)

 

Takie pytania to na PW. Na razie i tak czekam na paczkę, bo jeszcze się okaże, że to błąd sklepu był :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko podejrzanie tanie...

 

Pewnie to kolejny wał z robieniem sklepu na dane przypadkowej, istniejącej firmy.

Znajdź kontakt do tej firmy gdzie indziej niż na tej stronie i zweryfikuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i oczywiście, że oszust. Pan powiedział, że dużo ludzi dzwoni w tej sprawie. Tak więc nie polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...