Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Xinum

[1000zł] Oparty o i5-2400.

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

 

Szukam zestawu na używkach do 1000 zł opartego o procesor i5-2400 bo mam taki nie używany. Cena 1000 zł to na pozostałe części. Komputer będzie to drugi komputer w domu, ale również będę chciał czasem na nim zagrać w jakiegoś CS'a, może lola. Ale głownie do photoshopa, czy też programowania. Chciałbym, aby koniecznie w tym zestawie znalazł się SSD bo w drugim komputerze mam, więc już bym bez tego komputera nie złożył. Napęd DVD również mam, więc to akurat zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej by Ci wyszło kupić jakiegoś gotowca HP SFF czy coś podobnego, dołożyć niskoprofilową kartę Geforce 1030 i CS będzie śmigał. Jak chcesz złożyć po kosztach to składanie z pojedynczych części wyjdzie drozej.

Tu przykład: http://allegro.pl/hp-8200-pod-i5-i7-g530-4gb-160-dvd-w7-pro-coa-fv23-i6832191224.html

Przekładasz procka, dokładasz 2x2 GB RAM ~50 zł,

kartę graficzną np tą: http://www.zadowolenie.pl/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne/zotac-geforce-gtx-1030-2gb-gddr5-64bit-hdmi-dvi-hdcp-lite-pack?utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral lub jakąś pasywną ~300 zł

do tego jakiś dysk SSD 128GB ~250 zł i mieścisz się w budżecie.

 

Jak sprzedasz procka i HDD z tego HP-ka to ci jeszcze na piwo zostanie :lol2:

 

I w zestawie masz nówkę kartę i nowy nie zajechany SSD na gwarancji. Jak złapiesz gdzieś używaną kartę to jeszcze coś urwiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej bo znalazłem w szafce jeszcze stary dysk P300 1TB. To myślę, że do starczy co do ssd to najwyżej kupię później. Póki co chciałbym się skupić na mobo, ram, zasilacz i kartę graficzną. Bude też jakaś wyrwe gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...